Články a novinky

fond

reštaurácia Skala Stupava

Milí priatelia a priaznivci Považskobystrickej hádzanej.

V mene Občianskeho združenia Ľudia pre hádzanú a HáO MŠK Považská Bystrica sa Vám chceme poďakovať za podporu vo forme príspevkov 2% v roku 2020. V minulom roku sa nám podarilo zabezpečiť hádzanárske bránky na plážové ihrisko na kúpalisku, ktoré je už takmer hotové a pevne veríme, že na jar, pokiaľ to bude možné aj z hľadiska pandemickej situácie, sa bude môcť plnohodnotne využívať. Tiež sme zakúpili hádzanárske lepy a finančne prispeli na nákup mikín pre starších žiakov. Je nám veľmi ľúto, že sa nemôžeme stretnúť na akciách pre mládež, ktoré sa každým rokom organizovali. Zároveň Vás chceme poprosiť o podporu formou poukázania 2% zo zaplatenej dane z príjmu aj v tomto roku, aby sme mohli naďalej podporovať hádzanársku mládež.

Ďakujeme

Kolektív OZ Ľudia pre hádzanú

Tlačivo Vám môžme zaslať mailom, stačí napísať na : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. prípadne na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

                      Údaje o prijímateľovi: Názov:                                   Ľudia pre hádzanú Sídlo:                                     Športová hala MŠK, SNP 2549    01701 Považská Bystrica IČO:                                        36128635 Právna forma:                     Občianske združenie Číslo účtu:                            SK55 0900 0000 0050 6492 0458

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas
Photos | Manuals | Software | Firmware | Tutorials