Články a novinky

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

skende

reštaurácia Skala Stupava

HK Kúpele Bojnice zápis chlapci

MŠK Pov. Bystrica zápis chlapci SK Polanka zápis chlapci Sokol Ostrava zápis chlapci SPR Grundwald Ruda Ślaska zápis chlapci Zaglebie Sosnowiec zápis chlapci  

Tabuľka

20.1.2018 sobota MŠK Považská Bystrica – HK Kúpele Bojnice                      22 : 13 (9:9) MŠK:Lovecký, Tarnek – Rolinčin, Valášek 3/1, Kostelanský, Podolák, A.Kaminský, Janík, Skáčik 1, Zeman, Podsedlý 8, Štefina 6/1, Chabada 4, Riljak HK Kúpele:Bránik, Rajčo – Zajac, Mocko 7/2, Hrdý 1, Kopecký 1, Čapliar 2, Reis, Vataj, Ševčík 1, Ondrejička, Čuka, Tirtey, Šály 1 Sokol Ostrava – SHK Polanka                                              19 : 25 (7:12) Sokol:M.Bednárik, Vo.Košťálek, Lasztuwka – Morys, Kulma, R.Bednárik, Novák 4/1, Va.Košťálek 5, Pavel 2, Kubáň 1, Špok 2, John, Ksenič, Drobňák 5 SHK:Kubica, Bystroň – Gamon 1, Januša, Vostal 5, Ulman 8, Kudela, Horsák 3, Neuvirt, Prašivka 8/1, Gelnar, Pečinka SPR Grunwald Ślaska – MUKS Sosnowiec                        12 : 27  (5:14) SPR:Sroka – Ksiadz, Hadam 4, Podraza 1, Wolnic 1, Kamiński 6/4, Wach, Dudek, Duda, Godowski, Zych, Galezka, Pakuza MUKS: Waksmanski, Mleczko – Bieszczad 2, Dadela, Žaczek 9/3, Lemański, Tutay 8, Cacak 2, Petlak 4, Seredyka, Adamczuk, Murias, Rutkowski 1,  Wieczorkowski, Adamczyk, Dudek 1, Ogrodniczak MŠK Považská Bystrica – SHK Polanka                            17 : 21 (9:10) MŠK:Lovecký, Tarnek – Rolinčin, Valášek 4/1, Kostelanský 1, Podolák, A.Kaminský, Janík, Skáčik,  Zeman, Podsedlý 3/1, Štefina 8, Chabada 1, Riljak SHK:Kubica, Bystroň – Gamon, Januša, Vostal 1, Ulman 8/1, Kudela 1, Horsák 3, Neuvirt, Prašivka 8, Gelnar, Pečinka  HK Kúpele Bojnice – SPR Grunwald Ruda Ślaska         21 : 17  (13:8) HK Kúpele:Bránik, Rajčo – Zajac, Mocko 12/3, Hrdý 2, Kopecký, Čapliar 5, Reis, Vataj, Ševčík, Ondrejička, Čuka, Tirtey, Šály 2 SPR:Sroka – Ksiadz, Hadam 3/1, Podraza,  Wolnic 5, Kamiński 9/1, Wach, Dudek, Duda, Godowski, Zych, Galezka, Pakuza MUKS Sosnowiec – Sokol Ostrava                                  18 : 19  (6:11) MUKS: Waksmanski  Mleczko – Bieszczad 1, Dadela, Žaczek 10/1, Lemański, Tutay 2, Cacak 2, Petlak 3, Seredyka, Adamczuk, Murias, Rutkowski,  Wieczorkowski, Adamczyk, Dudek , Ogrodniczak Sokol:M.Bednárik, Vo.Košťálek, Lasztuwka – Morys, Kulma, R.Bednárik, Novák 2, Va.Košťálek 7, Pavel 1, Kubáň 1, Špok 2, John, Ksenič, Drobňák 6 SKH Polanka – HK Kúpele Bojnice                                     21 : 11 (15:7) SHK:Kubica, Bystroň – Gamon, Januša 1, Vostal 5, Ulman 3, Kudela 2, Horsák 1, Neuvirt 2, Prašivka 7/2, Gelnar, Pečinka HK Kúpele:Bránik, Rajčo – Zajac, Mocko 4, Hrdý, Kopecký, Čapliar, Reis 1, Vataj, Ševčík 2, Ondrejička 1, Čuka, Tirtey, Šály 3 MUKS Sosnowiec – MŠK Považská Bystrica                 16 : 11  (7:6) MUKS: Waksmanski , Mleczko – Bieszczad 2, Dadela, Žaczek 7, Lemański, Tutay, Cacak 2, Petlak 4, Seredyka, Adamczuk 1, Murias, Rutkowski, Wieczorkowski, Adamczyk, Dudek , Ogrodniczak MŠK:Lovecký, Tarnek – Rolinčin, Valášek 3/1, Kostelanský , Podolák 2, A.Kaminský, Janík, Skáčik,  Zeman, Podsedlý 3, Štefina 3, Chabada , Riljak   Sokol Ostrava – SPR Grunwald Ruda Ślaska                  16 : 13  (9:5) Sokol:M.Bednárik, Vo.Košťálek, Lasztuwka – Morys, Kulma, R.Bednárik 1, Novák 5, Va.Košťálek 2, Pavel 3/1, Kubáň 2, Špok 1, John, Ksenič, Drobňák 2 SPR:Sroka – Ksiadz, Hadam 3, Podraza 2,  Wolnic 5, Kamiński 2, Wach, Dudek 1, Duda, Godowski, Zych, Galezka, Pakuza   21.1.2018 nedeľa MUKS Sosnowiec – HK Kúpele Bojnice                                19 : 10  (12:3) MUKS: Waksmanski , Mleczko – Bieszczad, Dadela 1/1, Žaczek 2, Lemański, Tutay 1, Cacak 6, Petlak 7, Seredyka, Adamczuk , Murias, Rutkowski 1, Wieczorkowski, Adamczyk, Dudek 1 , Ogrodniczak HK Kúpele:Bránik, Rajčo – Zajac 1, Mocko 3, Hrdý 2, Kopecký, Čapliar , Reis 2, Vataj, Ševčík, Ondrejička 1, Čuka, Tirtey, Šály 1 MŠK Považská Bystrica – Sokol Ostrava                             9 : 20  (1:14) MŠK:Lovecký, Tarnek – Rolinčin 1, Valášek, Kostelanský , Podolák, A.Kaminský, Janík 1/2, Skáčik,  Zeman 1, Podsedlý, Štefina 4, Chabada , Riljak 1, Tichý 1, Bačík Sokol:M.Bednárik, Vo.Košťálek, Lasztuwka – Morys, Kulma 1, R.Bednárik, Novák 1, Va.Košťálek 4, Pavel 2, Kubáň 4, Špok 2, John 1, Ksenič 1/1, Drobňák 4 SPR Grunwald Ruda Ślaska – SKH Polanka                      11 : 20 (9:9) SPR:Sroka – Ksiadz, Hadam 3, Podraza 2,  Wolnic 2, Kamiński 3/1, Wach, Dudek, Duda, Godowski, Zych 1, Galezka, Pakuza SHK:Kubica, Bystroň – Gamon 5, Januša 1, Vostal 1, Ulman, Kudela 1, Horsák 5/2, Neuvirt 2, Prašivka 6, Gelnar, Pečinka HK Kúpele Bojnice – Sokol Ostrava                                15 : 23 (7:13) HK Kúpele:Bránik, Rajčo – Zajac, Mocko 6/1, Hrdý 3, Kopecký, Čapliar 2, Reis, Vataj, Ševčík 1, Ondrejička, Čuka, Tirtey, Šály 3 Sokol:M.Bednárik, Vo.Košťálek, Lasztuwka – Morys, Kulma 1/1, R.Bednárik 2/1, Novák 2, Va.Košťálek 10, Pavel 1, Kubáň 2, Špok 2, John, Ksenič, Drobňák 3 SKH Polanka – MUKS Sosnowiec                                      5 : 15 (4:6) SHK:Kubica, Bystroň – Gamon 2, Januša, Vostal, Ulman, Kudela, Horsák 2, Neuvirt, Prašivka 1, Gelnar, Pečinka MUKS: Waksmanski , Mleczko – Bieszczad, Dadela, Žaczek 10/3, Lemański, Tutay 2, Cacak 1, Petlak 2, Seredyka, Adamczuk , Murias, Rutkowski, Wieczorkowski, Adamczyk, Dudek , Ogrodniczak SPR Grunwald Ruda Ślaska – MŠK Považská Bystrica                      17 : 7 (7:4) SPR:Sroka – Ksiadz, Hadam, Podraza 4,  Wolnic 9, Kamiński 3, Wach, Dudek, Duda, Godowski, Zych, Galezka 1, Pakuza MŠK:Lovecký, Tarnek – Rolinčin, Valášek, Kostelanský , Podolák 1, A.Kaminský, Janík, Skáčik,  Zeman, Podsedlý 1, Štefina 4, Chabada , Riljak, Tichý 1, Bačík  

CELKOVÉ PORADIE

 

MUKS Zaglebie Sosnowiec

1. miesto .........................................

SKH Polanka

2. miesto .........................................

Sokol Ostrava

3. miesto .........................................

SPR Grunwald Ruda Ślaska

4. miesto .........................................

MŠK Považská Bystrica

5. miesto .........................................

HK Kúple Bojnice

6. miesto .........................................

 

 

VYHODNOTENIE NAJLEPŠÍCH HRÁČOV

                                        MŠK Pov. Bystrica                      

Česko-Slovensko-Poľská liga v hádzanej mladších žiakov Považská Bystrica 20.-21.1.2018

NAJLEPŠÍ BRANKÁR TURNAJA

        12             RAJČO Dominik       HK Kúpele Bojnice

č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

NAJLEPŠÍ PIVOT TURNAJA

       25       KAMIŃSKI Lukasz        SPR Grunwald Ślaska

č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

NAJLEPŠÍ PRAVÁ SPOJKA TURNAJA

       17             DROBŇÁK Samuel    Sokol Ostrava č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

NAJLEPŠÍ  ĽAVÁ SPOJKA TURNAJA

       14              PODSEDLÝ Dominik     MŠK Pov. Bystrica č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

NAJLEPŠÍ  STREDNÁ SPOJKA TURNAJA

       13              PRAŠIVKA Vojtěch               SHK Polanka č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

NAJLEPŠÍ  PRAVÉ KRÍDLO TURNAJA

       16       ŠÁLY Andrej           HK Kúpele Bojnice

č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

NAJLEPŠÍ  ĽAVÉ KRÍDLO TURNAJA

       7                 VOSTAL David              SHK Polanka č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

NAJLEPŠÍ  STRELEC TURNAJA

       3   ŽACZEK Jakub    MUKS Zaglebie Sosnowiec- 38 gólov

                                                                                             č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

nike

[iné linky]

NHE - posledný zápas:

1.kolo o 3.miesto

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
32:22 (19:5)

Stav série: PB 1:0 HC

 NHE - najbližší zápas:

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
  streda 18.05.2022 - 19:00

Miesto: Hlohovec
PLAY OFF - o 3.miesto NHE 2021/22

NHE - rozpis a výsledky:
ROZPIS, VÝSLEDKY, TABUĽKA

HARMONOGRAM OBSADENIA ŠH:
OBSADENIE ŠH

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas