Články a novinky

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

skende

reštaurácia Skala Stupava

Memoriál Mgr. F. Blaška v hádzanej mladších žiakov v Pov. Bystrici,

3. - 4.3. 2018

  Základné skupiny Skupina A                                                             Skupina B    1. HC Dukla Praha „A“                                         1. HCB Karviná    2. HK Kúpele Bojnice                                           2. MŠK K. N. Mesto    3. MŠK Pov. Bystrica „B“                                    3. Tatran Prešov „B“    4. Tatran Prešov „A“                                            4. MŠK Pov. Bystrica „A“    5. ŠKH Agrokarpaty Pezinok                               5. HC Dukla Praha „B“                                                                                   6. Kodály Tatabánya   HC Dukla Praha B zápis o stretnutí HC Dukla Praha Bzápis o stretnutí HCB Karviná zápis o stretnutí HK Kúple Bojnice zápis o stretnutí MŠK HO KNMesto zápis o stretnutí MŠK Pov. Bystrica A zápis o stretnutí MŠK Pov. Bystrica B zápis o stretnutí ŠKH Agrokarpaty Pezinok zápis o stretnutí Tatran Prešov A zápis o stretnutí Tatran Prešov B zápis o stretnutí TABULKA skupina A TABULKA skupina B

 sobota 3.3.2018

  MŠK Pov. Bystrica „B“ - HK Kúpele Bojnice                   6 : 16   (3:8) MŠK „B“: Gero, Hlušek – Tichý, Bačík, Podolák 1, Rolinčin, Janík, Skáčik, Mlyniský, Maliar, Podsedlý 5/1, Dudr, Martiška, B.Riljak HK Kúpele: Carolan, Rajčo – Zajac 1, Mocko 7, Klement, Hrdý 2, Kopecký, Čapliar 2, Reis 2, Vataj, Ševčík 1, Šály 1, Sivák   MŠK HO K. N. Mesto - HCB Karviná                                      9 : 11   (3:6) MŠK HO: Lulek – Čuraj 1, Máca, Javorik, Kaňuk 1, Bosý 6, Kubala, Goliaš 1, Fanizzi, Kopas, Truchlik, Vlček, Pirnik HCB: Míra – Beňa, Kraina 1, Siuda 3, Krawczuk, Girga, Baďura 4/2, Červenka, Chylek, Fránek 3, Černý, Schober, Madeja, Halas   HC Dukla Praha „A“ - ŠKH Agrokarpaty Pezinok “          17 : 8   (12:3) Dukla „A“: Cihlář 1, Kratochvíl 3, Duda, Synček 1, Seker, Šubrt, Sandev, Kaska, Zastávková, Erbai 3, Zoubek 2, Šiktanc, Kadlec 2, Vácha, Němeček 1, Túma 4 ŠKH: Nemec – D.Baďura, M.Baďura, Dobrotak 4/1, Oravec 4, Brunovský, Kupec, Lachman, Mikuš, Semančík. Cichy   MŠK Pov. Bystrica „A“ - HC Dukla Praha „B“                 7 : 8   (4:3) MŠK „A“: Lovecký, Podsedlý – Križan 1, Valášek 1, D.Kaminský, A.Kaminský, Zeman 1, Štefina 4, M.Chabada Dukla „B“: M.Čepák – Hrudník, Suchánek, Sanislo, Havel, Kušner 3, Dočkálek 1/1, Chmel 2, Khek 2, Týle, Beňák, P.Čepák   HC Dukla Praha „A“ - HK Kúpele Bojnice                       26 : 14   (11:7) Dukla „A“: Cihlář 2, Kratochvíl 4, Duda 4/1, Synček, Seker, Šubrt, Sandev, Kaska, Zastávková, Erbai 8, Zoubek 4, Šiktanc, Kadlec 1, Vácha, Němeček, Túma 3 HK Kúpele: Carolan, Rajčo – Zajac 2, Mocko 3/2, Klement, Hrdý 1, Kopecký, Čapliar 4, Reis 2, Vataj 1, Ševčík , Šály , Sivák 1       Tatran Prešov „B“ - Kodály Tatabánya                    12 : 16   (6:8) Tatran „B“: Šutran, F.Tomáš – Janič 2, Hriblan 1, Čorej 1, Kríž, Šebro 3, Moravec, Hudačko, Tabačko 2, Zubricý 3/2, Urban Kodály:Vadászy, Pordán – Csordás, Sipos, Solymos 1, Kuzma 1, Chovanecz, Fulóp 2, Edwards 1, Podgrácz 5, Hardi 1, Batta 1, Bánkúti 4/1, Togyeriska   HC Dukla Praha „B“ - HCB Karviná                            7 : 11   (4:6) Dukla „B“: M.Čepák – Hrudník 1, Suchánek, Sanislo 1, Havel 1, Kušner 1, Dočkálek 1/1, Chmel 2, Khek , Týle, Beňák, P.Čepák HCB: Míra – Beňa, Kraina 2, Siuda 2, Krawczuk 1, Girga, Baďura 4/2, Červenka, Chylek, Fránek 2/1, Černý, Schober, Madeja, Halas   Tatran Prešov „A“ - ŠKH Agrokarpaty Pezinok      28 : 5   (15:3) Tatran „A“:Š.Ambrózy – Harčák 1, Cuper, Vaňo 3, Sopko 2, Ondrija 1, Stavač 6/1, D.Fečo 6, Tomáš 3, Milerik, M.Ambrózy 3, S.Fečo 3, Sumilas ŠKH: Nemec – D.Baďura 1, M.Baďura, Dobrotka, Oravec 2, Brunovský 1, Kupec, Lachman, Mikuš 1, Semančík. Cichy   Kodály Tatabánya - MŠK K. N. Mesto                           15 : 8   (6:5) Kodály:Vadászy, Pordán – Csordás, Sipos, Solymos, Kuzma, Chovanecz, Fulóp , Edwards 1, Podgrácz 3, Hardi 2, Batta 3, Bánkúti 6, Togyeriska MŠK HO: Lulek – Čuraj 2/1, Máca, Javorik, Kaňuk 3, Bosý 1/1, Kubala 1, Goliaš 1, Fanizzi, Kopas, Truchlik, Vlček, Pirnik   MŠK Pov. Bystrica „A“ - Tatran Prešov „B“                16 : 10   (7:5) MŠK „A“: Lovecký, Podsedlý – Križan 1, Valášek 3, D.Kaminský, A.Kaminský, Zeman, Štefina 9, M.Chabada 3 Tatran „B“: Šutran, F.Tomáš – Janič 1, Hriblan 3, Čorej 1, Kríž, Šebro 1, Moravec, Hudačko, Tabačko 4/1, Zubricý , Urban   MŠK Pov. Bystrica „B“ - Tatran Prešov „A“                  9 :22   (6:13) MŠK „B“: Gero, Hlušek – Tichý 1, Bačík, Podolák, Rolinčin, Janík, Skáčik, Mlyniský, Maliar, Podsedlý 5, Dudr, Martiška 1, B.Riljak 2 Tatran „A“:Š.Ambrózy – Harčák, Cuper 1, Vaňo 4, Sopko, Ondrija 1/1, Stavač 4/1, D.Fečo, Tomáš 1, Milerik 1, M.Ambrózy 6, S.Fečo 3, Sumilas 1   HCB Karviná - Kodály Tatabánya                                           8 : 11  (3:6) HCB: Míra – Beňa, Kraina, Siuda 3, Krawczuk 1, Girga, Baďura 1/1, Červenka, Chylek, Fránek 3/3, Černý, Schober, Madeja, Halas Kodály:Vadászy, Pordán – Csordás, Sipos, Solymos 1, Kuzma, Chovanecz, Fulóp , Edwards , Podgrácz 3, Hardi 1, Batta 2, Bánkúti 3/1, Togyeriska 1   MŠK K. N. Mesto - MŠK Pov. Bystrica „A“                               11 : 12  (4:3) MŠK HO: Lulek – Čuraj 4/1, Máca, Javorik, Kaňuk 1, Bosý 2, Kubala 1, Goliaš 3, Fanizzi, Kopas, Truchlik, Vlček, Pirnik MŠK „A“: Lovecký, Podsedlý – Križan 4, Valášek 3/2, D.Kaminský, A.Kaminský, Zeman, Štefina 5/1, M.Chabada   MŠK Pov. Bystrica „B“- HC Dukla Praha „A“             22 : 14   (11:7) MŠK „B“: Gero, Hlušek – Tichý, Bačík, Podolák 1, Rolinčin, Janík, Skáčik 6/1, Mlyniský, Maliar, Podsedlý 5, Dudr, Martiška, B.Riljak 2 Dukla „A“: Cihlář , Kratochvíl 5, Duda 3, Synček, Seker, Šubrt, Sandev, Kaska, Zastávková, Erbai 5, Zoubek 5, Šiktanc, Kadlec 2, Vácha, Němeček 2, Túma   HC Dukla Praha „B“ - Tatran Prešov „B“                      14 : 6   (7:2) Dukla „B“: M.Čepák – Hrudník 1, Suchánek, Sanislo 3, Havel, Kušner, Dočkálek 5, Chmel 4, Khek 1, Týle, Beňák, P.Čepák Tatran „B“: Šutran, F.Tomáš – Janič, Hriblan 1/1, Čorej 2, Kríž, Šebro 1, Moravec, Hudačko, Tabačko 2, Zubricý , Urban   MŠK Pov. Bystrica „A“ - HCB Karviná                                     15 : 13  (7:6) MŠK „A“: Lovecký, Podsedlý – Križan 3, Valášek 4/1, D.Kaminský 1, A.Kaminský, Zeman 2, Štefina 3, M.Chabada HCB: Míra – Beňa, Kraina 1, Siuda 4, Krawczuk 2, Girga 2/1, Baďura 4/1, Červenka, Chylek 1, Fránek 1/1, Černý, Schober, Madeja, Halas   HK Kúpele Bojnice - ŠKH Agrokarpaty Pezinok                    17 : 15  (8:9) HK Kúpele: Carolan, Rajčo – Zajac 2, Mocko 7/3, Klement, Hrdý 1, Kopecký, Čapliar 2, Reis 4/2, Vataj, Ševčík , Šály 1, Sivák ŠKH: Nemec – D.Baďura, M.Baďura, Dobrotka 4, Oravec 10/1, Brunovský, Kupec, Lachman, Mikuš 1, Semančík. Cichy   Tatran Prešov „B“ - MŠK K. N. Mesto                         13 : 18  (4:7) Tatran „B“: Šutran, F.Tomáš – Janič, Hriblan 2, Čorej, Kríž 2, Šebro 3, Moravec, Hudačko 1, Tabačko 2, Zubricý 3, Urban MŠK HO: Lulek – Čuraj 7/1, Máca, Javorik 2/1, Kaňuk 5, Bosý, Kubala 1, Goliaš 3, Fanizzi, Kopas, Truchlik, Vlček, Pirnik

nedeľa  04.03.2018

Kodály Tatabánya - HC Dukla Praha „B“                             10 : 7  (3:4) Kodály:Vadászy, Pordán – Csordás, Sipos, Solymos, Kuzma, Chovanecz, Fulóp , Edwards 1, Podgrácz 4, Hardi, Batta 2, Bánkúti 3/2, Togyeriska Dukla „B“: M.Čepák – Hrudník, Suchánek, Sanislo 1, Havel 2, Kušner, Dočkálek 3/2, Chmel, Khek , Týle 1, Beňák, P.Čepák   Tatran Prešov „A“ - HK Kúpele Bojnice                                22 : 9 (9:6) Tatran „A“:Š.Ambrózy – Harčák, Cuper, Vaňo 4/1, Sopko 1, Ondrija , Stavač 9, D.Fečo 1, Tomáš, Milerik , M.Ambrózy 1, S.Fečo 2, Sumilas 4 HK Kúpele: Carolan, Rajčo – Zajac 1, Mocko 4/1, Klement, Hrdý, Kopecký 1, Čapliar 1, Reis , Vataj, Ševčík , Šály 2, Sivák HCB Karviná - Tatran Prešov „B“                                            16 : 8  (9:1) HCB: Míra – Beňa 1, Kraina 1, Siuda, Krawczuk 1, Girga 2, Baďura 3/1, Červenka 1, Chylek 3, Fránek 2/1, Černý 1, Schober, Madeja, Halas 1/1 Tatran „B“: Šutran, F.Tomáš – Janič 1, Hriblan 3/1, Čorej, Kríž, Šebro, Moravec 1, Hudačko, Tabačko 3, Zubricý, Urban     MŠK Pov. Bystrica „B“ - ŠKH Agrokarpaty Pezinok             11 : 13  (2:7) MŠK „B“: Gero, Hlušek – Tichý 1/1, Bačík, Podolák 1/1, Rolinčin, Janík, Skáčik 2, Mlyniský 1, Maliar, Podsedlý 6/1, Dudr, Martiška, B.Riljak ŠKH: Nemec – D.Baďura 1, M.Baďura 1, Dobrotka 3, Oravec 8/2, Brunovský, Kupec, Lachman, Mikuš, Semančík. Cichy   MŠK K. N. Mesto - HC Dukla Praha „B“                                10 : 16  (6:8) MŠK HO: Lulek – Čuraj 3/3, Máca, Javorik, Kaňuk 3, Bosý 1, Kubala 1, Goliaš 2, Fanizzi, Kopas, Truchlik, Vlček, Pirnik Dukla „B“: M.Čepák – Hrudník, Suchánek 1, Sanislo 3, Havel 1, Kušner 4/3, Dočkálek 5, Chmel 2 /1, Khek , Týle,  Beňák, P.Čepák   HC Dukla Praha „A“ - Tatran Prešov „A“                             10 : 16 (5:6) Dukla „A“: Cihlář , Kratochvíl 2, Duda, Synček, Seker, Šubrt 2, Sandev, Kaska, Zastávková, Erbai 2, Zoubek 4, Šiktanc, Kadlec , Vácha, Němeček , Túma Tatran „A“:Š.Ambrózy – Harčák, Cuper, Vaňo, Sopko 3, Ondrija , Stavač 3, D.Fečo 2, Tomáš, Milerik , M.Ambrózy 2, S.Fečo 5, Sumilas 1 MŠK Pov. Bystrica „A“ - Kodály Tatabánya                    13 : 20 (6:11) MŠK „A“: Lovecký, Podsedlý – Križan 3, Valášek 3, D.Kaminský, A.Kaminský, Zeman 2, Štefina 3, M.Chabada 2 Kodály:Vadászy, Pordán – Csordás 1, Sipos, Solymos 1, Kuzma 1, Chovanecz, Fulóp 3/1, Edwards 1, Podgrácz 4, Hardi, Batta, Bánkúti 7, Togyeriska 2  o 9. miesto A5 MŠK HO K.N.Mesto - B5 MŠK Pov. Bystrica „B“           15 : 10  (8:4) MŠK HO: Lulek – Čuraj 5/1, Máca, Javorik, Kaňuk 1, Bosý 1, Kubala 1, Goliaš 4, Fanizzi, Kopas, Truchlik, Vlček 3, Pirnik MŠK „B“: Gero, Hlušek – Tichý 1, Bačík, Podolák 5, Rolinčin, Janík, Skáčik 1, Mlyniský, Maliar, Podsedlý 3, Dudr, Martiška, B.Riljak o 7. miesto A4 ŠKH Agrokarpty Pezinok - B4 MŠK Pov. Bystrica „A“       9 : 14  (6:5) ŠKH: Nemec – D.Baďura, M.Baďura 1, Dobrotka 7/1, Oravec 1, Brunovský, Kupec, Lachman, Mikuš, Semančík. Cichy MŠK „A“: Lovecký, Podsedlý – Križan 3, Valášek 1, D.Kaminský 1, A.Kaminský, Zeman, Štefina 5, M.Chabada 4   o 5. miesto A3 HK Kúpele Bojnice -  B3 HC Dukla Praha „B“                 13 : 10 (6:6) HK Kúpele: Carolan, Rajčo – Zajac 1, Mocko 4/1, Klement, Hrdý, Kopecký 1, Čapliar 1, Reis , Vataj, Ševčík , Šály 2, Sivák Dukla „B“: M.Čepák – Hrudník, Suchánek, Sanislo 1, Havel 2, Kušner 4/1, Dočkálek 2, Chmel 1, Khek , Týle,  Beňák, P.Čepák   o 3. miesto A2 HC Dukla Praha „A“ - B2 HCB Karviná                            20 : 13 (10:6) Dukla „A“: Cihlář , Kratochvíl 4, Duda, 1 Synček, Seker, Šubrt 1, Sandev, Kaska, Zastávková 1, Erbai 6, Zoubek 5, Šiktanc, Kadlec 1, Vácha, Němeček 1, Túma HCB: Míra – Beňa 1, Kraina 1, Siuda, Krawczuk 1, Girga 2, Baďura 3/1, Červenka 1, Chylek 3, Fránek 2/1, Černý 1, Schober, Madeja, Halas 1/1 o 1. miesto A1 Tatran Prešov „“A“ - B1 Kodály Tatabánya                  21 : 12  (10:6) Tatran „A“:Š.Ambrózy – Harčák, Cuper, Vaňo 1, Sopko 2, Ondrija , Stavač 9/3, D.Fečo 4/2, Tomáš 2, Milerik , M.Ambrózy 2, S.Fečo 1, Sumilas Kodály:Vadászy, Pordán – Csordás, Sipos, Solymos, Kuzma, Chovanecz 1, Fulóp 1/1, Edwards 1, Podgrácz 2, Hardi 1, Batta 1, Bánkúti 3/1, Togyeriska 2                                                           

Memoriál Františka Blaška  v hádzanej mladších žiakov

 

                  Považská Bystrica    3.-4.3.2018                       

    

CELKOVÉ PORADIE

    

Tatran Prešov „A“

 

1. miesto .........................................

 

Kodály Tatabánya

 

2. miesto .........................................

 

HC Dukla Praha „A“

 

3. miesto .........................................

 

HCB Karviná

 

4. miesto .........................................

 

HK Kúpele Bojnice

 

5. miesto .........................................

 

HC Dukla Praha „B“

 

6. miesto .........................................

 

MŠK Považská Bystrica „A“

 

7. miesto .........................................

 

ŠKH Agrokarpaty Pezinok

 

8. miesto .........................................

 

MŠK HO Ksucké Nové Mesto

 

9. miesto .........................................

 

MŠK Považská Bystrica „B“

 

10. miesto .........................................

 

Tatran Prešov „B“

 

11. miesto .........................................

 

 

 

 

 

VYHODNOTENIE NAJLEPŠÍCH HRÁČOV

 

 

 

NAJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJA

 

       4      BÁNKÚTI Máte          Kodály Tatabánya

 

č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

 

 

 

NAJLEPŠÍ BRANKÁR TURNAJA

 

       1      LULEK Timotej       MŠK HO Kysucké Nové Mesto

 

č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

 

 

 

NAJLEPŠÍ STRELEC TURNAJA

 

15      STAVAČ Jakub          Tatran Prešov „A“ -

 

č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

   

nike

[iné linky]

NHE - posledný zápas:

2.kolo o 3.miesto

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
31:28 (14:13)

Stav série: PB 2:0 HC

 NHE - najbližší zápas:

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
  sobota 21.05.2022 - 17:00

Miesto: Považská Bystrica
PLAY OFF - o 3.miesto NHE 2021/22

NHE - rozpis a výsledky:
ROZPIS, VÝSLEDKY, TABUĽKA

HARMONOGRAM OBSADENIA ŠH:
OBSADENIE ŠH

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas