Články a novinky

fond

reštaurácia Skala Stupava

Horný rad : Mgr. Vladimír Šebeň – tréner, Ondrej Badač, Šimon
Stoklasa, Dominik Lovecký, Václav Straka ml., Patrik Haviar,
Juraj Dúbravka, Martin Plačko, Matej Juska, Branislav
Harciník, Tobias Jakubec, p. Václav Straka st. – tréner
Dolný rad : Kristián Straka, Jozef Remiš, Maxim Bušfy, Dominik
Kostelanský, Filip Hollý, Eduard Hlúšek, Adam Šranc
Ležiaci : Marko Kľúčik

V dňoch 24. – 26.06.2022 sa v Žiline konalo významné športové hádzanárske podujatie – „Slovak Open Handball 2022“, Majstrovstvá Slovenska mladšieho žiactva v hádzanej za ročník 2021/2022. Tohto podujatia sa zúčastnili aj naši mladší žiaci, chlapci zo športových tried VII.A, VI.A a V.A. V zápolení s 18-timi zúčastnenými družstvami z celého Slovenska si počínali skvele.
V svojej skupine „C“ odohrali nasledovné zápasy:
1. MŠK Pov. Bystrica : Agro Topoľčany 15 : 8
2. MŠK Pov. Bystrica : ŠK Zemplín Trebišov 16 : 11
3. MŠK Pov. Bystrica : Tatran Prešov „B“ 13 : 1
4. MŠK Pov. Bystrica : Legends Šaľa 12 : 12
5. MŠK Pov. Bystrica : HHáK Martin 17 : 11
O horšie skóre skončili v skupine na 2. mieste za Legends Šaľa.
Boje pokračovali ďalej štvrťfinálovými vyraďovacími zápasmi a naši chlapci dostali vari najťažšieho súpera – Tatran Prešov „A“. Vo veľmi napínavom, bojovnom a divákmi veľmi zastúpenom zápase zvíťazili po výbornom výkone v pomere 10 : 7 a prebojovali sa do semifinále. Tu narazili na družstvo zo Záhoria – Strojár Malacky, s ktorým presvedčivo zvíťazili 18 : 8 a postúpili do finále. V ňom sa stretli s tradičným súperom – Štart Nové Zámky. Vo veľmi žičlivej atmosfére a s úžasnou chuťou zvíťaziť, naši chlapci súperovi nedali žiadnu šancu a zvíťazili jednoznačne v pomere 21 : 10. Týmto víťazstvom sa stali „Majstrami Slovenska“ mladších žiakov v hádzanej pre ročník 2021/2022.
Všetkým chlapcom a podporovateľom – rodičom, starým rodičom, priateľom, spolužiakom patrí „veľké poďakovanie“. Ja ako ich tréner a riaditeľ školy som nesmierne pyšný, ako chlapci bravúrne zvládli všetky ťažké boje, psychický tlak a počasím podmienenú dusnú atmosféru. Keďže o pár hodín budem oslavovať okrúhle 60-te narodeniny, chlapci ani netušili aký úžasný „dar“ mi k môjmu výročiu venovali.
ĎAKUJEM !!!

Mgr. Vladimír Šebeň, tréner, riaditeľ školy

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas
Photos | Manuals | Software | Firmware | Tutorials