Články a novinky

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

skende

reštaurácia Skala Stupava

Skupina „A“ : ZŠ Benice 96                                        - ZŠ Slovanská 1415/7 Pov. Bystrica     7 : 25 G: Šadlák – 4, Kostelanský M. – 3, kocifaj – 3, Hanták – 3, Hladký – 2, Kľúčik Pa – 2, Valášek – 2, Hutňan – 2, Rosík - 1, Chochula – 1, Aujeský – 1, Drienovský – 1   ZŠ Kalinčiakova 12, Bratislava           - ZŠ M.R.Štefánika 910/51, Trebišov     13 : 16   ZŠ Kalinčiakova 12, Bratislava           - ZŠ Slovanská 1415/7, Pov. Bystrica  13 : 18 G: Kocifaj - 5, Hladký - 4, Rosík – 2, Hutňan – 2, Šadlák - 1, Kľúčik Pa – 1, Valášek -1, Aujeský – 1, Drienovský – 1   ZŠ Benice 96                                        - ZŠ M.R.Štefánika 910/51, Trebišov     10 : 20   ZŠ M.R.Štefánika 910/51, Trebišov   - ZŠ Slovanská 1415/7, Pov. Bystrica  11 : 16 G: Kocifaj – 5, Hladký – 3, Rosík – 2, Šadlák – 2, Aujeský – 2, Drienovský – 2   ZŠ Kalinčiakova 12, Bratislava       - ZŠ Benice 96                                             16 : 13   Poradie v skupine : 1.ZŠ Slovanská 1415/7, Pov. Bystrica         3  3  0  0  59 : 31   6 b. 2.ZŠ M.R.Štefánika 910/51, Trebišov               3  2  0  1  47 : 39   4 b. 3.ZŠ Kalinčiakova 12, Bratislava                       3  1  0  2  42 : 47   2 b. 4.ZŠ Benice 96                                                    3  0  0  3  30 : 61   0 b.   Skupina „B“ : ZŠ Mukačevská 1, Prešov                   - ZŠ A. Felcána 4, Hlohovec                    12 : 14 ZŠ Moskovská 2, Ban. Bystrica          - ZŠ Nábrežná 95, Nové Zámky               7 : 21 ZŠ ZŠ A. Felcána 4, Hlohovec            - ZŠ Nábrežná 95, Nové Zámky             11 : 16 ZŠ Mukačevská 1, Prešov               - ZŠ Moskovská 2, Ban. Bystrica               21 : 11 ZŠ Moskovská 2, Ban. Bystrica          - ZŠ ZŠ A. Felcána 4, Hlohovec              13 : 21 ZŠ Nábrežná 95, Nové Zámky            - ZŠ Mukačevská 1, Prešov                    15 : 17   Poradie v skupine : 1.ZŠ Nábrežná 95, Nové Zámky                        3  2  0  1  52 : 35   4 b. 2.ZŠ Mukačevská 1, Prešov                               3  2  0  1  50 : 40   4 b. 3.ZŠ ZŠ A. Felcána 4, Hlohovec                        3  2  0  1  46 : 41   4 b. 4.ZŠ Moskovská 2, Ban. Bystrica                      3  0  0  3  31 : 63   0 b.   Semifinále : ZŠ Slovanská 1415/7, Pov. Bystrica - ZŠ Mukačevská 1, Prešov                    11 : 10 G: Hladký – 5, Kocifaj – 2, Šadlák – 1, Rosík – 1, Valášek – 1, Drienovský – 1 ZŠ Nábrežná 95, Nové Zámky        - ZŠ M.R.Štefánika 910/51, Trebišov       20 : 13   Zápas o 7. miesto : ZŠ Benice 96                                        - ZŠ Moskovská 2, Ban. Bystrica         12 : 18   Zápas o 5. miesto : ZŠ Kalinčiakova 12, Bratislava       - ZŠ ZŠ A. Felcána 4, Hlohovec                19 : 16   Zápas o 3. miesto : ZŠ Mukačevská 1, Prešov                - ZŠ M.R.Štefánika 910/51, Trebišov       19 : 10   Zápas o 1. miesto : ZŠ Slovanská 1415/7, Pov. Bystrica       - ZŠ Nábrežná 95, Nové Zámky       21 : 10 G: Kľúčik – 7, Šadlák – 6, Hladký – 3, Rosík – 2, Kocifaj – 2, Hutňan – 1   Poradie :
  1. 1.                                                                                      ZŠ Slovanská 1415/7, Pov. Bystrica
  2. 2.                                                                                      ZŠ Nábrežná 95, Nové Zámky
  3. 3.                                                                                      ZŠ Mukačevská 1, Prešov
  4. 4.                                                                                      ZŠ M.R.Štefánika 910/51, Trebišov
  5. 5.                                                                                      ZŠ Kalinčiakova 12, Bratislava
  6. 6.                                                                                      ZŠ ZŠ A. Felcána 4, Hlohovec
  7. 7.                                                                                      ZŠ Moskovská 2, Ban. Bystrica
  8. 8.                                                                                      ZŠ Benice 96
  Najlepší hráč : Dominik Šimboch - ZŠ Kalinčiakova 12, Bratislava   Najlepší brankár : Csente Sándor - ZŠ Nábrežná 95, Nové Zámky   Najlepší strelec : Adam Jalč - ZŠ Mukačevská 1, Prešov    

nike

[iné linky]

NHE - posledný zápas:

2.kolo o 3.miesto

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
31:28 (14:13)

Stav série: PB 2:0 HC

 NHE - najbližší zápas:

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
  sobota 21.05.2022 - 17:00

Miesto: Považská Bystrica
PLAY OFF - o 3.miesto NHE 2021/22

NHE - rozpis a výsledky:
ROZPIS, VÝSLEDKY, TABUĽKA

HARMONOGRAM OBSADENIA ŠH:
OBSADENIE ŠH

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas