Články a novinky

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

skende

reštaurácia Skala Stupava

Termín:                          Sobota  31.08. 2013  08:30 – 17:00 Místo:                              Hala SK, Na Letné 571, Velká Bystřice Hrací systém:                   Každý s každým. Hrací doba:                      2 x 10 minut, přestávka mezi poločasy 2 minuty, vyloučení 1 minuta,                                          time-out NE!                                       Rozhodčí:                        Deleguje středomoravský svaz házené Kritéria pro určení vítěze:                                          1. Nejvyšší počet bodů.                                           2. Vzájemné utkání.                                            3. Skóre ze vzájemných zápasů.                                           4. Celkové skóre.                                           5. Vyšší počet nastřílených branek.                                           6. Rozstřel – sedmimetrové hody 3x, při nerozhodném stavu                                               vyřazovací způsob. Ceny:                               První tři družstva obdrží medaile a poháry, vyhlášení nejlepšího                                         hráče, střelce a brankaře turnaje. Všechna družstva obdrží drobné ceny.