Články a novinky

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

skende

reštaurácia Skala Stupava

CELKOVÉ PORADIE TURNAJA
  1.  ŠKP Bratislava
  2.  TJ Slovan Modra
  3.  TJ Rožnov pod Radhošťěm „A“
  4.  SK Žeravice
  5.  TJ Tatran Bohunica
  6.  MŠK Považská Bystrica
  7. HC Zlín 2002
  8. TJ Cement Hranice
  9. TJ STM Olomouc 2002
  10. HC Zubří
  11. TJ Sokol Nové Bránice
  12. TJ Senice na Hané
  13. TJ Rožnov pod Radhoštěm „B“
INDIVIDUÁLNE CENY Nejlepší střelec : Patrik SZOKE (TJ Tatran Bohunice) Nejlepší hráč: Martin HIDAŠI (TJ Slovan Modra) Nejlepší brankář: Adam SOLANSKÝ (TJ Rožnov pod Radhoštěm „B“) STRETNUTIA O UMÍESTNENÍE, SKUPINA C (9.-13. miesto) nedeľa 8.12.2013 o 7. místo  TJ Cement Hranice - HC Zlín 2002_d          11 : 12 o 5. místo TJ Tatran Bohunice - MŠK Pov. Bystrica     13 : 11 MŠK: Mateášik, Kučera – Trabelssie, Orávik 2, Jánošík, Karvaš, Plšek, B.Kvaššay, Likavec, Krivulčík 1, M.Štefina 6, Podstrásky, Petrík, Gajdoš, Gardián 2, Martinka o 3. místo SK Žeravice - TJ Rožnov p.Radh. „A“             8 : 11 o 1. místo TJ Slovan Modra - ŠKP Bratislava                  6 : 14 Skupina C – nedeľa 8.12.2013 TJ STM Olomouc 2002 - TJ Senice na Hané                 15 : 6 TJ Rožnov p. Radh. „B“ -  TJ Sokol Nové Bránice           5 : 15 TJ Senice na Hané - HC Zubří                                            9 : 12 SEMIFINÁLOVÉ SKUPINY A a B, SKUPINA C (9.-13. místo) Skupina A – sobota 7.12.2013 SK Žeravice - TJ Tatran Bohunice                              16 : 8 TJ Tatran Bohunice - TJ Slovan Modra                      11 : 10 TJ Slovan Modra - TJ Cement Hranice                       19 : 10 TJ Cement Hranice - SK Žeravice                                 7 : 13 Skupina B – sobota 7.12.2013 HC Zlín 2002_d - TJ Rožnov p.R. „A“                         8 : 16 MŠK Pov. Bystrica - ŠKP Bratislava                         8 : 13 MŠK: Mateášik, Kučera – Trabelssie 1, Orávik, Jánošík, Karvaš, Plšek 1, B.Kvaššay 2, Likavec 1, Krivulčík, M.Štefina 2, Podstrásky, Petrík, Gajdoš, Gardián 1, Martinka TJ Rožnov p.R. „A“ - ŠKP Bratislava                           9 : 18 HC Zlín 2002_d - MŠK Pov. Bystrica                       11 : 15 MŠK: Mateášik, Kučera – Trabelssie 1, Orávik 1, Jánošík 1, Karvaš, Plšek 4, B.Kvaššay 4, Likavec, Krivulčík 2, M.Štefina 1, Podstrásky, Petrík, Gajdoš, Gardián , Martinka 1 Skupina C – sobota 7.12.2013 TJ STM Olomouc 2002 - HC Zubří                       10 : 8 TJ Senice na Hané - TJ Rožnov p.R. „B“            14 : 8 TJ Sokol Nové Bránice - HC Zubří                        8 : 9 TJ Rožnov p.R. „B“ - TJ STM Olomouc 2002       5 : 12 TJ Sokol Nové Bránice - TJ Senice na Hané       13 : 9 HC Zubří  - TJ Rožnov p.R. „B“                             13 : 8 ZÁKLADNÉ SKUPINY Skupina 1 – sobota 7.12.2013 TJ Tatran Bohunice - TJ Cement Hranice               12 : 9 Skupina 1 – pátek 6.12.2013 HC Zubří - TJ Tatran Bohunice                                 7 : 12 TJ Cement Hranice - HC Zubří                               10 : 10 Skupina 2 – sobota 7.12.2013 SK Žeravice -  TJ Slovan Modra                               5 : 14 Skupina 2 – pátek 6.12.2013 TJ Rožnov p.R. „B“ -  SK Žeravice                           8 : 14 TJ Slovan Modra - TJ Rožnov p.R. „B“                   20 : 9 Skupina 3 – sobota 7.12.2013 TJ Senice n. H. - ŠKP Bratislava                              2 : 22 Skupina 3 – pátek 6.12.2013 HC Zlín 2002_d - TJ Senice n.H.                             17 : 15 ŠKP Bratislava - HC Zlín 2002_d                              20 : 3 Skupina 4 – sobota 7.12.2013 TJ Sokol Nové Bránice - TJ STM Olomouc 2002       3 : 12 MŠK Pov. Bystrica - TJ Sokol Nové Bránice            24 : 5 MŠK: Mateášik, Kučera – Trabelssie 4, Orávik 5, Jánošík, Karvaš, Plšek 2, B.Kvaššay 3, Likavec, Krivulčík, M.Štefina 3, Podstrásky 1, Petrík, Gajdoš 1, Gardián 5, Martinka Skupina 4 – pátek 6.12.2013 TJ Rožnov p.R. „A“ - TJ STM Olomouc 2002           14 : 4 TJ STM Olomouc 2002 - MŠK Pov. Bystrica           7 : 15 MŠK: Mateášik, Kučera – Trabelssie 1, Orávik 4, Jánošík, Karvaš, Plšek 2, B.Kvaššay 2, Likavec, Krivulčík, M.Štefina 3, Podstrásky, Petrík, Gajdoš 1, Gardián 2, Martinka TJ Rožnov p.R. „A“ - MŠK Pov. Bystrica               10 : 10 MŠK: Mateášik, Kučera – Trabelssie 2, Orávik, Jánošík, Karvaš, Plšek 1, B.Kvaššay 3, Likavec, Krivulčík, M.Štefina 3, Podstrásky, Petrík, Gajdoš, Gardián 1, Martinka TJ Sokol Nové Bránice - TJ Rožnov p.R. „A“            7 : 26    

nike

[iné linky]

NHE - posledný zápas:

2.kolo o 3.miesto

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
31:28 (14:13)

Stav série: PB 2:0 HC

 NHE - najbližší zápas:

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
  sobota 21.05.2022 - 17:00

Miesto: Považská Bystrica
PLAY OFF - o 3.miesto NHE 2021/22

NHE - rozpis a výsledky:
ROZPIS, VÝSLEDKY, TABUĽKA

HARMONOGRAM OBSADENIA ŠH:
OBSADENIE ŠH

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas