Články a novinky

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

skende

reštaurácia Skala Stupava

Memoriál Mgr. F. Blaška  05. - 06. 03. 2016

 Manželka p. Mgr. F.Blaška Vysledky turnaja TABULKA skupina A TABULKA skupina B Tatran Prešov A zápis o stretnutí ŠKP Bratislava zápis o stretnutí Kodály Tatabánya zápis o stretnutí HC Zlín zápis o stretnutí HK Kúpele Bojnice zápis o stretnutí HCB Karviná A zápis o stretnutí MŠK Považská Bystrica zápis o stretnutí SKH Polanka nad Odrou zápis o stretnutí Tatran Prešov B zápis o stretnutí HCB Karviná B zápis o stretnutí TJ Nový Jičín zápis o stretnutí HC Rožnov pod Radhoštěm zápis o stretnutí               A. skupina :                                                                      B. skupina:                    1. HCB Karviná A                                                            1. HCB Karviná B 2. MŠK P. Bystrica                                                          2. HK Kúpele Bojnice 3. ŠKP Bratislava                                                            3. DTJ Polanka n.O. 4. HC Rožnov p.R.                                                          4. HC Zlín 5. Tatran Prešov B                                                         5. Tatran Prešov  A 6. Kodály Tatabánya                                                     6. TJ Nový Jičín  

Sobota – 5.3.2016

  MŠK Pov. Bystrica          - HCB Karviná A                        7 : 20  (1:12) MŠK: Lovecký, A.Kvaššay – Kopernický 1/1, Urban 1, F.Kvaššay, Tokár 1, Šesták, Roman, Lagíň, Kucharík 1, Hradil, Pavlík, Petrík, Štefina 1, Badač, Porubec 2 HCB „A“: Újezdský, Steklý – Dráb, Heinz, Čablík, Gašpar 1, Muller, Chochrun 5, Sekáč 9, Kubica 4, Fajfr 1, J.Gorecky , K.Gorecki, Jankovská HK Kúpele Bojnice         - HCB Karviná B                      17 : 9  (10:4) HK Kúpele: Carolan, Rajčo – M.Dúbravka 5, Mocko, Šály, Rendek 11/2, Čapliar, Bezdek, Svitok, Benkovič, Dominik 1, Herain, Dubanský HCB „B“: Koch, Kožušník – J.Gorecki 1, Kraina, K.Gorecki 3, Krawczuk, Jankowská 2, Klus, Kubisa 1, Wróbel, Waschek, Pružinský 2 ŠKP Bratislava                 - HC Rožnov p.R.                     26 : 6  (11:3) ŠKP: Štofko 1, Hronský 2, Vyletel 3, Janoška 6, Mitošinka, Gdovec 5, Pacek 3, Androvič 1, Olšavský 4, Debnár 1, Ďurček HC: Dvořák, Skalka, Rúža, Borák, Janošek, Ličko, Dvořák, Všetička 1, Chumchal, Dorňák 1/1, V.Kutěj 3, D.Kutěj 1 SKH Polanka n.O.           - HC Zlín                                13 : 15 (8:6) SKH: Špalek – Ulman 1, Prorok 2, Siročák 2, Florek 1, Bednář 1, Nemčík 1, Prašivka, Střelka, Stratil, Švancer 4, Hyža 1 HC: Zárecký, Křivák – Mokrejš 5/2, Kartousek, Mancl 5/1, Žáček, Juříček, Oškera, Kalčík, Žižka, Navrátil 3, Hill 2/1 HC Rožnov p.R.               - MŠK Pov. Bystrica           15 : 26 (6:15) HC: Dvořák, Skalka 1, Rúčka, Borák, Janošek 1, Ličko, Dvořák, Všetička 2, Chumchal 4/1, Dorňák 3/1, V.Kutěj 2/1, D.Kutěj 2 MŠK: Lovecký, A.Kvaššay – Kopernický 3, Urban 2, F.Kvaššay 2, Tokár, Šesták, Roman 2, Lagíň 2/1, Kucharík 1, Hradil, Pavlík 5, Petrík 4, Štefina 4/1, Badač 1, Porubec   HCB Karviná A                 - ŠKP Bratislava                     13 : 12  (6:8) HCB „A“: Újezdský, Steklý – Dráb 2, Heinz, Čablík, Gašpar, Muller, Chochrun 1, Sekáč 8, Kubica 2, Fajfr , J.Gorecky , K.Gorecki, Jankovská ŠKP: Štofko, Hronský, Vyletel 1, Janoška 5/1, Mitošinka, Gdovec, Pacek, Androvič 4, Olšavský 2, Debnár , Ďurček   HC Zlín                               - Tatran Prešov A                   6 : 12  (3:6) HC: Zárecký, Křivák – Mokrejš 3, Kartousek, Mancl 2, Žáček 1, Juříček, Oškera, Kalčík, Žižka, Navrátil, Hill Tatran „A“: Ondrejčák, Vaško – Grešák, Karabinoš 1, Petko, Polanský, Pošefko 2, Terpák, Štefančík, Turek 2, Uhriňák 6, Ambrózy, Boroň, Vaňo 1, Babuščák   Tatran Prešov B              - Kodály Tatabánya              10 : 22 (6:12) Tatran „B“: Noviczký, Furman – Verčimák,Sumilas, Veselovský, Buranovský 5/3, Kostura, Fruman, Stavač 2, D.Fečo, Tomáš, Pollák, Komloš, S.Fečo 1, Mitaľ 2/1, Sopko Kodály: Darmstädter, Horváth -Barsi, Bodnár 7, Csordás 1, Edwards 1, Fraiman, Halmi 1, Hocsák 1, Kolozsi, Krancz 6, Oáh 1, Paxy, Sárai 2, Szegi 2, Tóth TJ Nový Jičín                   - HK Kúpele Bojnice            9 : 23 (4:13) TJ: Holec, Hutyra – P.Gabriš 4, Černota, Filip, J.Gabryš 1, Rucký, Černý, Nedelčev, Škoda, Furmánek 4, Kelnar, Horák, Š.Nedoma, M.Nedoma HK Kúpele: Carolan, Rajčo – M.Dúbravka 4, Mocko 2, Šály 1, Rendek 7, Čapliar 1, Bezdek 5, Svitok, Benkovič, Dominik 2, Herain 1, Dubanský   MŠK Pov. Bystrica          - ŠKP Bratislava                       12 : 16  (7:8) MŠK: Lovecký, A.Kvaššay – Kopernický 3, Urban 2, F.Kvaššay, Tokár, Šesták, Roman 1, Lagíň , Kucharík , Hradil, Pavlík , Petrík 1, Štefina 5, Badač, Porubec ŠKP: Štofko, Hronský, Vyletel 4/1, Janoška 4, Mitošinka 2, Gdovec 1, Pacek, Androvič 1, Olšavský 3, Debnár , Ďurček 1             HCB Karviná A                 - HC Rožnov p.R.                   26 : 8 (12:4) HCB „A“: Újezdský, Steklý – Dráb 1, Heinz 3, Čablík, Gašpar 1, Muller 3, Chochrun 3, Sekáč 8, Kubica, Fajfr 1, J.Gorecky 3, K.Gorecki 1, Jankovská 2 HC: Dvořák, Skalka, Rúčka, Borák, Janošek, Ličko, Dvořák, Všetička, Chumchal 3/1, Dorňák 1, V.Kutěj 4/2, D.Kutěj   HCB Karviná B                - TJ Nový Jičín                         10 : 10 (6:4) HCB „B“: Koch, Kožušník – J.Gorecki, Kraina, K.Gorecki 3, Krawczuk, Jankowská 2/1, Klus 1, Kubisa 1/1, Wróbel 1, Waschek, Pružinský 2/2 TJ: Holec, Hutyra – P.Gabriš 4, Černota 3, Filip, J.Gabryš, Rucký, Černý 1, Nedelčev, Škoda, Furmánek 2, Kelnar, Horák, Š.Nedoma, M.Nedoma   Tatran Prešov A              - SKH Polanka n.O.                 14 : 8 (8:4) Tatran „A“: Ondrejčák, Vaško – Grešák, Karabinoš, Petko 1/1, Polanský, Pošefko, Terpák 1, Štefančík, Turek 3, Uhriňák 3, Ambrózy 2, Boroň, Vaňo , Babuščák 4 SKH: Špalek – Ulman, Prorok 1, Siročák 2, Florek 1/1, Bednář, Nemčík 1, Prašivka 1, Střelka, Stratil, Švancer 2, Hyža Kodály Tatabánya          - MŠK Pov. Bystrica                  24 : 11 (12:4) Kodály: Darmstädter, Horváth –Barsi 1, Bodnár 5/1, Csordás 1/1, Edwards 2, Fraiman 1,Halmi,Hocsák 5/1,Kolozsi 2, Krancz 2, Oáh 2, Paxy, Sárai, Szegi 1, Tóth 2 MŠK:Lovecký, A.Kvaššay – Kopernický, Urban, F.Kvaššay, Tokár, Šesták, Roman 1, Lagíň 1, Kucharík , Hradil, Pavlík , Petrík 3/1, Štefina 3, Badač 1, Porubec  2 HK Kúpele Bojnice         - HC Zlín                                    15 : 22 (9:10) HK Kúpele: Carolan, Rajčo – M.Dúbravka 3, Mocko, Šály, Rendek 12/2, Čapliar, Bezdek, Svitok, Benkovič, Dominik, Herain, Dubanský HC: Zárecký, Křivák – Mokrejš 5/1, Kartousek, Mancl 4/1, Žáček , Juříček, Oškera 1, Kalčík 4, Žižka, Navrátil 2, Hill 6/1   HCB Karviná A                 - Tatran Prešov B                    16: 18 (8:11) HCB „A“: Újezdský, Steklý – Dráb 3, Heinz, Čablík, Gašpar 2, Muller, Chochrun, Sekáč 6, Kubica 2, Fajfr 1, J.Gorecky 1, K.Gorecki 1, Jankovská Tatran „B“: Noviczký, Furman – Verčimák,Sumilas, Veselovský, Buranovský 4/2, Kostura, Fruman, Stavač 7, D.Fečo 2, Tomáš 2, Pollák, Komloš, S.Fečo 1, Mitaľ 2, Sopko   SKH Polanka n.O.           - HCB Karviná B                      16 : 8 (7:5) SKH: Špalek – Ulman, Prorok, Siročák 8, Florek 1, Bednář 2, Nemčík 1, Prašivka 3/1, Střelka, Stratil, Švancer 1, Hyža HCB „B“: Koch, Kožušník – J.Gorecki, Kraina, K.Gorecki 2,Krawczuk, Jankowská 4, Klus 1, Kubisa , Wróbel, Waschek, Pružinský 1/1   TJ Nový Jičín                   - Tatran Prešov A                     1 : 21  (0:15) TJ: Holec, Hutyra – P.Gabriš, Černota , Filip, J.Gabryš, Rucký, Černý , Nedelčev, Škoda 1, Furmánek , Kelnar, Horák, Š.Nedoma, M.Nedoma Tatran „A“: Ondrejčák, Vaško – Grešák, Karabinoš 3, Petko 1, Polanský 2/1, Pošefko, Terpák 1, Štefančík 1, Turek 3, Uhriňák 5, Ambrózy, Boroň 1, Vaňo 3, Babuščák 1   Tatran Prešov B              - HC Rožnov p.R.                      19 : 12  (12:6) Tatran „B“: Noviczký, Furman – Verčimák,Sumilas, Veselovský, Buranovský 4/2, Kostura, Fruman, Stavač 5, D.Fečo 2, Tomáš 3, Pollák, Komloš, S.Fečo 1, Mitaľ 4, Sopko HC: Dvořák 1, Skalka 4, Rúčka 1, Borák, Janošek, Ličko, Dvořák, Všetička 3, Chumchal , Dorňák 1, V.Kutěj 1, D.Kutěj 1    ŠKP Bratislava                 - Kodály Tatabánya                   11 : 10  (7:8) ŠKP: Štofko, Hronský, Vyletel 1, Janoška 3/1, Mitošinka, Gdovec 1, Pacek 4, Androvič, Olšavský 2, Debnár , Ďurček Kodály: Darmstädter, Horváth –Barsi, Bodnár 6, Csordás, Edwards, Fraiman ,Halmi,Hocsák, Kolozsi, Krancz 2, Oáh 1, Paxy, Sárai, Szegi 1, Tóth   HC Zlín                               - HCB Karviná B                        17 : 8  (8:5) HC: Zárecký, Křivák – Mokrejš 6, Kartousek, Mancl 5, Žáček 2, Juříček, Oškera 1, Kalčík 1, Žižka, Navrátil 1, Hill 1/1 HCB „B“: Koch, Kožušník – J.Gorecki, Kraina 1, K.Gorecki 1,Krawczuk 1, Jankowská 1, Klus 1, Kubisa , Wróbel 1, Waschek, Pružinský 2  

Nedeľa – 6.3.2016

SKH Polanka n.O.           - TJ Nový Jičín                          14 : 4  (9:2) SKH: Špalek – Ulman, Prorok 2, Siročák 3, Florek, Bednář, Nemčík 1, Prašivka 2, Střelka 1, Stratil 1, Švancer 4, Hyža TJ: Holec, Hutyra – P.Gabriš 2, Černota 1, Filip, J.Gabryš, Rucký, Černý 1, Nedelčev, Škoda 1, Furmánek , Kelnar, Horák, Š.Nedoma, M.Nedoma   Kodály Tatabánya          - HC Rožnov p.R.                       28 : 8  (6:6) Kodály: Darmstädter, Horváth –Barsi 3, Bodnár 6/1, Csordás 1, Edwards 1, Fraiman 2,Halmi,Hocsák 1, Kolozsi, Krancz 6, Oáh 4, Paxy, Sárai 1, Szegi 2, Tóth 1 HC: Dvořák, Skalka , Rúčka 1, Borák, Janošek 1, Ličko, Dvořák 1, Všetička , Chumchal 2/2, Dorňák , V.Kutěj 1, D.Kutěj 2/1   Tatran Prešov A              - HK Kúpele Bojnice               17 : 9  (11:7) HK Kúpele: Carolan, Rajčo – M.Dúbravka, Mocko, Šály, Rendek 9/1, Čapliar, Bezdek, Svitok, Benkovič, Dominik, Herain, Dubanský Tatran „A“: Ondrejčák, Vaško – Grešák 1, Karabinoš 2, Petko, Polanský, Pošefko 2, Terpák, Štefančík, Turek 3, Uhriňák 5, Ambrózy 1, Boroň, Vaňo 1, Babuščák 2   MŠK Pov. Bystrica          - Tatran Prešov B                     17 : 13  (11:6) MŠK: Lovecký, A.Kvaššay – Kopernický 2, Urban, F.Kvaššay 1, Tokár, Šesták, Roman 5/1, Lagíň, Kucharík , Hradil, Pavlík , Petrík 2/1, Štefina 5/2, Badač 2/1, Porubec   Tatran „B“: Noviczký, Furman – Verčimák,Sumilas, Veselovský, Buranovský,  Kostura, Fruman, Stavač 5, D.Fečo 4, Tomáš, Pollák, Komloš, S.Fečo 1, Mitaľ 3, Sopko TJ Nový Jičín                   - HC Zlín                                          7 : 18  (3:8) TJ: Holec, Hutyra – P.Gabriš 2, Černota 2, Filip, J.Gabryš, Rucký, Černý, Nedelčev, Škoda, Furmánek 2/1 , Kelnar, Horák, Š.Nedoma 1, M.Nedoma HC: Zárecký, Křivák – Mokrejš 3, Kartousek, Mancl 5/1, Žáček 3/2, Juříček 1, Oškera 2, Kalčík 1, Žižka, Navrátil 1, Hill 2   HCB Karviná A                 - Kodály Tatabánya                     11 : 15  (7:6) HCB „A“: Újezdský, Steklý – Dráb, Heinz 1, Čablík, Gašpar, Muller, Chochrun, Sekáč 6/3, Kubica 3, Fajfr, J.Gorecky, K.Gorecki, Jankovská 1 Kodály: Darmstädter, Horváth –Barsi, Bodnár 9/2, Csordás, Edwards, Fraiman ,Halmi,Hocsák, Kolozsi, Krancz 1, Oáh 2, Paxy, Sárai , Szegi 2, Tóth 1   HCB Karviná B                - Tatran Prešov A                           4 : 16  (2:9) HCB „B“: Koch, Kožušník – J.Gorecki, Kraina, K.Gorecki,Krawczuk, Jankowská, Klus, Kubisa 1, Wróbel, Waschek 1, Pružinský 2 Tatran „A“: Ondrejčák, Vaško – Grešák, Karabinoš 1/1, Petko 2, Polanský 1, Pošefko 1, Terpák 1, Štefančík 2, Turek 2/1, Uhriňák 3/1, Ambrózy 1, Boroň, Vaňo 2, Babuščák Tatran Prešov B              - ŠKP Bratislava                               7 : 20 (2:11) Tatran „B“: Noviczký, Furman – Verčimák,Sumilas, Veselovský, Buranovský 1,  Kostura, Fruman, Stavač 3, D.Fečo, Tomáš, Pollák, Komloš, S.Fečo 1, Mitaľ 2, Sopko ŠKP: Štofko 1, Hronský, Vyletel 1, Janoška 9, Mitošinka, Gdovec 2/1, Pacek, Androvič, Olšavský 6, Debnár , Ďurček 1   HK Kúpele Bojnice         - SKH Polanka n.O.                    15 : 13 (10:9) HK Kúpele: Carolan, Rajčo – M.Dúbravka 4, Mocko, Šály, Rendek 6, Čapliar 1, Bezdek 1, Svitok 2, Benkovič, Dominik 1, Herain, Dubanský SKH: Špalek – Ulman, Prorok 3, Siročák 3/1, Florek 2/1, Bednář 1, Nemčík 1, Prašivka, Střelka 1, Stratil, Švancer 2, Hyža   6A HC Rožnov pod Radhoštěm -  6B TJ Nový Jičín           14 : 15 (6:3) HC: Dvořák, Skalka 1/1, Rúčka 2, Borák, Janošek 4/1, Ličko, Dvořák, Všetička , Chumchal 4/1, Dorňák 1/1, V.Kutěj 2/2, D.Kutěj TJ: Holec, Hutyra – P.Gabriš 10/2, Černota 1, Filip 1, J.Gabryš, Rucký, Černý, Nedelčev, Škoda, Furmánek 2/1 , Kelnar, Horák, Š.Nedoma 1, M.Nedoma 5A Tatran Prešov „B“ - 5B HCB Karviná „B“                16 : 6 (7:4) Tatran „B“: Noviczký, Furman – Verčimák,Sumilas, Veselovský, Buranovský 6/2,  Kostura, Fruman, Stavač 3, D.Fečo, Tomáš 2/1, Pollák 1, Komloš, S.Fečo 1, Mitaľ 3, Sopko HCB „B“: Koch, Kožušník – J.Gorecki, Kraina 3/1, K.Gorecki,Krawczuk 1, Jankowská 1, Klus, Kubisa 1, Wróbel, Waschek, Pružinský 4A MŠK Považská Bystrica        - 4B SKH Polanka n.O.     16 : 7  (8:4) MŠK: Lovecký, A.Kvaššay – Kopernický 1, Urban 1, F.Kvaššay 3, Tokár 1, Šesták, Roman 3, Lagíň 2, Kucharík , Hradil 1/1, Pavlík , Petrík 3, Štefina 1, Badač, Porubec   SKH: Špalek – Ulman, Prorok 3/1, Siročák, Florek 1, Bednář, Nemčík, Prašivka 2/1, Střelka, Stratil, Švancer 1, Hyža   3A HCB Karviná „A“    - 3B HK Kúpele Bojnice              17 : 18 (8:12) HCB „A“: Újezdský, Steklý – Dráb 1, Heinz, Čablík, Gašpar 1, Muller, Chochrun, Sekáč 9, Kubica 4, Fajfr 1, J.Gorecky, K.Gorecki, Jankovská 1 HK Kúpele: Carolan, Rajčo – M.Dúbravka 4, Mocko, Šály, Rendek 13/1, Čapliar, Bezdek 1, Svitok , Benkovič, Dominik , Herain, Dubanský 2A Kodály Tatabánya   - 2B HC Zlín                                 18 : 15 (12:10) Kodály: Darmstädter, Horváth –Barsi, Bodnár 6/1, Csordás, Edwards, Fraiman Halmi,Hocsák 1, Kolozsi, Krancz 2, Oáh 4, Paxy, Sárai , Szegi 2, Tóth 3 HC: Zárecký, Křivák – Mokrejš 9/4, Kartousek, Mancl 1, Žáček 1, Juříček, Oškera 1, Kalčík 1, Žižka, Navrátil 1, Hill 1   1A ŠKP Bratislava                      - 1B Tatran Prešov „A“              7 : 14 (4:6) ŠKP: Štofko, Hronský, Vyletel 1/1, Janoška 3, Mitošinka, Gdovec 1, Pacek, Androvič 1, Olšavský 1, Debnár , Ďurček Tatran „A“: Ondrejčák, Vaško – Grešák, Karabinoš 1, Petko, Polanský, Pošefko 1, Terpák, Štefančík, Turek 3, Uhriňák 4, Ambrózy 2, Boroň, Vaňo, Babuščák 3    

CELKOVÉ PORADIE

 

1. miesto Tatran Prešov „A“

2. miesto ŠKP Bratislava

3. miesto Kodály Tatabánya

4. miesto HC Zlín

5. miestoHK Kúpele Bojnice

6. miesto HCB Karviná „A“

7. miesto MŠK Považská Bystrica

8. miesto SKH Polanka nad Odrou

9. miesto Tatran Prešov „B“

10. miesto HCB Karviná „B“

11. miesto  TJ Nový Jičín

12. miesto HC Rožnov pod Radhoštěm

 

VYHODNOTENIE NAJLEPŠÍCH HRÁČOV

 

NAJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJA

                      11                        SEKÁČ Marek                                          HCB Karviná „A“ – 5 hlasov č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

 

NAJLEPŠÍ BRANKÁR TURNAJA

                        98                    MITOŠINKA Matúš        ŠKP Bratislava – 4 hlasy

č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

 

NAJLEPŠÍ STRELEC TURNAJA

                      5                       RENDEK Dalibor                                   HK Kúpele Bojnice - 58 gólov

č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

 

 

Fotky zo zápasu:

[nggallery id=]

 

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas