Články a novinky

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

skende

reštaurácia Skala Stupava

 

Pokračovanie finálovej série na Považí nebolo také dramatické, keďže Prešovu začalo vychádzať všetko, kým Bystričanom skoro nič.
 
Video: Filip Chudý / Zdroj: Dnes24.sk
V druhom finálovom stretnutí Niké Handball Extraligy prehrali hádzanári MŠK Považská Bystrica nad Tatranom Prešov 14:30. Nepodarilo sa im tak zopakovať vyrovnanú partiu z prvého duelu (20:23). Podľa trénera MŠK Václava Straku sa pripravovali na to, že súper bude chcieť hrať rýchlejšie, agresívnejšie a s tlakom od spojok.

Bojujú ďalej

„Lenže nezachytili sme úvod, chýbala nám agresivita, v obrane sme si nepomáhali a dostávali sme lacné góly cez stred. Navyše v útoku sme nepremieňali čisté šance, keď súperovi zachytal brankár. Tým sme dostali Prešov na koňa, upokojil sa a už to bolo ťažké,“ ozrejmil považskobystrický tréner s tým, že hráči zápas nevypustili, len teraz sa proste nedarilo.
 „Uvedomuje si kvalitu Prešova, ale my do každého zápasu ideme s cieľom vyhrať a bude tak aj v sobotu. Chalani sú odhodlaní a ideme bojovať,“ povedal pred tretím duelom.
Sergeja Petričenka, ktorý sa vrátil do hry po dlhšej prestávke práve na finále, mrzelo, ako to dopadlo. „Je to síce už 2:0 v sérii, ale ešte nie je koniec a nemáme čo stratiť. V sobotu chceme podať lepší výkon ako teraz a vrátiť ešte sériu do Považskej Bystrice. Aby sa to však podarilo, musíme odstrániť chyby a využiť naše silné stránky. Keď sa tak stane, máme šancu na víťazstvo,“ vyjadril sa pivot MŠK, ktorý podľa vlastných slov cítil na sebe z kondičnej stránky dlhšiu zápasovú prestávku.

nike

[iné linky]

NHE - posledný zápas:

1.kolo o 3.miesto

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
32:22 (19:5)

Stav série: PB 1:0 HC

 NHE - najbližší zápas:

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
  streda 18.05.2022 - 19:00

Miesto: Hlohovec
PLAY OFF - o 3.miesto NHE 2021/22

NHE - rozpis a výsledky:
ROZPIS, VÝSLEDKY, TABUĽKA

HARMONOGRAM OBSADENIA ŠH:
OBSADENIE ŠH

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas