Články a novinky

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

skende

reštaurácia Skala Stupava

 

Hádzanárov MŠK Považská Bystrica nasadili medzi najlepších. V pohárovej Európe teda začnú neskôr. Akých súperov môžu dostať?
    Európska hádzanárska federácia potvrdila, že do nového ročníka jej tretej najvýznamnejšej pohárovej súťaže sa prihlásilo 74 klubov, čiže až o 23 viac ako v predchádzajúcej sezóne. Zároveň zverejnila nasadenie jednotlivých klubov v Európskom pohári 2021/22.

Nasadenie

Hádzanári MŠK Považská Bystrica sa spomedzi všetkých prihlásených klubov ocitli na 13. mieste, čo znamená, že začnú až v 2. kole, kde budú navyše nasadení. Pričom túto výhodu by mali v prípade postupu aj v 3. kole.
Do bojov teda vstúpia až v októbri, zápasy sú naplánované na víkendové dni (16.-17 a 23.-24. 10.). Meno súpera by sa mohli dozvedieť už v utorok 20. júla. Stane sa tak vtedy, ak nám vyžrebujú jedného z 12 nenasadených klubov v 2. kole (kluby z 33. až 44. priečky). Je však možné, že si na súpera budú musieť počkať, keďže ním môže byť jeden z 15 postupujúcich z prvého kola, ktoré sa odohrá v polovici septembra. O všetkom rozhodne žreb vo Viedni.

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas