Články a novinky

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

skende

reštaurácia Skala Stupava

              MŠK Považská Bystrica aj naďalej rieši káder pre budúcu sezónu, pričom sa vedeniu najnovšie podaril jeden z dôležitých krokov. Dokázalo totiž udržať vo svojom kádri jedného z kľúčových hráčov.
Zdroj: Barbora Talačová
Skončená sezóna nepriniesla priaznivcom hádzanárov MŠK Považská Bystrica toľko radosti, koľko by chceli, ale vedenie klubu sa snaží, aby tá budúca bola lepšia. Po podpise novej ročnej zmluvy s pivotom Šimonom Macháčom je tu ďalšia radostná správa. „O ďalšie dva roky sme predĺžili spoluprácu s Mariánom Gardianom,“ informoval nás manažér hádzanárskeho klubu MŠK Považská Bystrica Ľuboš Cifra, pričom podpis novej dvojročnej profesionálnej zmluvy nám potvrdil aj samotný hráč.
„Od klubu som dostal ponuku na predĺženie zmluvy, ktorú som prijal. Mal som síce aj nejaké iné ponuky, ale rozhodol som sa pre Považskú Bystricu. Som s týmto krokom spokojný, náš tím je kvalitný, uvidíme, ako sa to všetko vyvinie,“ povedala nám 24-ročná čiperná stredná spojka, ktorá patrí medzi obľúbencov považskobystrických tribún.
Marián Gardian kvôli problémom s kolenom počas jarnej časti tímu výrazne chýbal, ale jeho zdravotný stav sa lepší. „Už trénujem, pričom v letnej príprave by som mal byť už stopercentne fit. Teším sa už na budúcu sezónu, predsa len, moja polročná pauza bola dlhá. Dúfam, že si v budúcom ročníku vybojujeme postup do HIL-ky, no a čo bude potom, to sa uvidí,“ vyjadril sa Gardian. Jeho výkony ocenil v našom rozhovore aj tréner Václav Straka, ktorý tiež povedal, že na jar mužstvu chýbal. Tieto slová samotného hráča potešili, ale zároveň sa už zamyslel, čo sa bude od neho čakať v budúcom ročníku. „Všetko bude závisieť od toho, aké budú letné zmeny v kádri a v akom zložení pôjdeme do budúcej sezóny. No ja si myslím, že tréner bude viac-menej odo mňa očakávať to, čo bolo aj v tejto sezóne,“ dodal Marián Gardian.  
Zdroj: Dnes24.sk

nike

[iné linky]

NHE - posledný zápas:

1.kolo o 3.miesto

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
32:22 (19:5)

Stav série: PB 1:0 HC

 NHE - najbližší zápas:

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
  streda 18.05.2022 - 19:00

Miesto: Hlohovec
PLAY OFF - o 3.miesto NHE 2021/22

NHE - rozpis a výsledky:
ROZPIS, VÝSLEDKY, TABUĽKA

HARMONOGRAM OBSADENIA ŠH:
OBSADENIE ŠH

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas