Články a novinky

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

skende

reštaurácia Skala Stupava

              Hádzanársky oddiel MŠK Považská Bystrica definitívne vyriešil trénerskú otázku pre budúcu sezónu. Tréner, s ktorým sa počíta, už aj podpísal ročnú zmluvu a začal pracovať s výhľadom na najbližší ročník.
Zdroj: Barbora Talačová
Skončená sezóna nevyšla podľa predstáv hráčov, trénerov, funkcionárov a ani fanúšikov MŠK Považská Bystrica. Konečné piate miesto nenaplnilo očakávania, preto sa tiež otvárala trénerská otázka. No kým v iných športových kluboch na Slovensku, hádzanú nevynímajúc, je úplne bežné, že ako prvý si neúspech odnesie tréner, v Považskej Bystrici sa rozhodli pre koncepčnú prácu.
„Otázku trénera sme dlho riešili. Konzultovali sme to aj s riaditeľom MŠK Ľubomírom Kubovičom aj s primátorom mesta Karolom Janasom, keďže náš klub patrí mestu. Nakoniec padlo rozhodnutie, že s trénerom Václavom Strakom sme predĺžili zmluvu o jeden rok. Voči jeho práci nemáme žiadne väčšie výhrady a koncepčne sa chceme pripraviť na spoločnú ligu,“ povedal nám manažér hádzanárskeho klubu MŠK Považská Bystrica Ľuboš Cifra.
Tréner Václav Straka, ktorý nám v posezónnom rozhovore povedal, že počas ročníka zvažoval podať aj demisiu, ale hráči a realizačný ho presvedčili, aby som to nerobil, nám podpis novej ročnej zmluvy potvrdil: „My sme boli dohodnutí už dlhšiu dobu. Ja to beriem ako zodpovednosť na ďalšiu sezónu, že ma klub podržal. Sme už v plnom prúde, čo sa týka prípravy a chystania sa. Ideme ďalej!“ Aktuálne sa hádzanári MŠK Považská Bystrica pripravujú už na budúcu sezónu. „Teraz sme v takej prvej fáze prípravy. Trénujeme tento týždeň, potom je tri týždne voľno, po ktorom nasleduje ďalší trojtýždňový blok hrubej všeobecnej prípravy,“ povedal nám tréner Václav Straka. Tiež sa v týchto dňoch rieši otázka hráčskeho kádra smerom dnu a aj von, o zmenách vás budeme čoskoro informovať.  
Zdroj: Dnes24.sk

nike

[iné linky]

NHE - posledný zápas:

2.kolo o 3.miesto

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
31:28 (14:13)

Stav série: PB 2:0 HC

 NHE - najbližší zápas:

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
  sobota 21.05.2022 - 17:00

Miesto: Považská Bystrica
PLAY OFF - o 3.miesto NHE 2021/22

NHE - rozpis a výsledky:
ROZPIS, VÝSLEDKY, TABUĽKA

HARMONOGRAM OBSADENIA ŠH:
OBSADENIE ŠH

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas