Články a novinky

fond

reštaurácia Skala Stupava


V sobotu 10.12.2022 sa v športovej hale v Žiline uskutočnil v poradí tretí turnaj prípaviek a mini v miniházanej pre ročník 2022/2023
Tak ako sa stanovilo na začiatku súťaže, aj tu všetky stretnutia sa skončili rovnakým výsledkom 0:0, nakoľko v týchto turnajoch nejde o výsledok ale o radosť a zážitok pri hraní sa s loptou a strieľaní gólov. Stretnutia v minihádzanej by mali prinášať pozitívne zážitky a skúsenosti, aby sa deti naučili správať v skupine, v ktorej musia akceptovať prednosti aj nedostatky jednotlivcov.
Na turnaji mali zastúpenie kluby: SMF Žilina, MŠK Kysucké Nové Mesto, MHáK Martin, domáce HK Kúpele Bojnice a naše drusžstvá MŠK Považská Bystrica.


Družstvo prípravky MŠK Považská Bystrica so zastupujúcim trénerom Ľubomírom Chabadom bolo na turnaju v tomto zložení:
Betinský Boris, Hromádka Adrián, Jakubec Lukáš, Kamas Jakub, Kapina Tomáš, Kuchár Adam, Mozola Matúš, Tatranský Alex, Plevák Šimon, Kaník Mirko, Janči Lukáš, Mikuš DominikDružstvo mini MŠK Považská Bystrica s trénerkou Mirkou Židekovou bolo na turnaju v tomto zložení:
Kukura Daniel, Urík Michal, Šaradín Alex, Hančík Samuel, Bystrický Boris, Lovecký Lukáš, Kostelanský David, Jánošík Dávid, Kostelanský Viktor, Fapšo Matej, Kollár Viliam, Šibík Dominik

 

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas
Photos | Manuals | Software | Firmware | Tutorials