Články a novinky

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

skende

fond

reštaurácia Skala Stupava

 

Sezóna sa začne druhý septembrový týždeň a skončí v závere budúceho mája súbojmi o Česko-slovenský pohár.
Druhý septembrový víkend sa šesticou zápasov začne nový ročník najvyššej súťaže starších dorastencov v hádzanej. Oproti minulému ročníku ju bude hrať 12 družstiev, pribudli Bojnice-Martin.
Hneď v prvom kole budú mať diváci v Prešove možnosť vidieť reprízu záverečného súboja nedávno skončenej sezóny, keď si v napínavom zápase v Prešove vybojovali titul hráči ŠKP Bratislava.Sezóna sa skončí koncom budúceho mája súbojmi o Česko-slovenský pohár.

Vyžrebovanie - 1. LIGA STARŠÍ  DORASTENCI                 

1. kolo: 10. – 11.9.2016  5A-1     P.Bystrica   - Malacky-Stupava                                            5A-2     Prešov       - ŠKP BA                                             5A-3     Modra        - Levoča                                              5A-4     Hlohovec     - Bojnice-Martin                                          5A-5     Nové Zámky   - ŠG Košice                                          5A-6     Trebišov     - Topoľčany                        2. kolo : 17. – 18.9.2016  5A-7     Malacky-Stupava - Topoľčany                                          5A-8     ŠG Košice    - Trebišov                                           5A-9     Bojnice-Martin - Nové Zámky                                         5A-10 17/15,45 Levoča       - Hlohovec                                           5A-11    ŠKP BA       - Modra                                              5A-12    P.Bystrica   - Prešov                                          3. kolo: 24. – 25.9.2016  5A-13    Prešov       - Malacky-Stupava                                           5A-14    Modra        - P.Bystrica                                         5A-15    Hlohovec     - ŠKP BA                                             5A-16    Nové Zámky   - Levoča                                             5A-17    Trebišov     - Bojnice-Martin                                            5A-18    Topoľčany    - ŠG Košice      4. kolo : 1. – 2.10.2016  5A-19    Malacky-Stupava - ŠG Košice                                          5A-20    Bojnice-Martin - Topoľčany                                          5A-21  1/15,45 Levoča       - Trebišov                                           5A-22    ŠKP BA       - Nové Zámky                                         5A-23    P.Bystrica   - Hlohovec                                           5A-24    Prešov       - Modra                  5. kolo : 8. – 9.10.2016  5A-25    Modra        - Malacky-Stupava                                           5A-26    Hlohovec     - Prešov                                             5A-27    Nové Zámky   - P.Bystrica                                         5A-28    Trebišov     - ŠKP BA                                             5A-29    Topoľčany    - Levoča                                              5A-30    ŠG Košice    - Bojnice-Martin                                            6. kolo  : 15. – 16.10.2016  5A-31    Malacky-Stupava - Bojnice-Martin                                            5A-32  15/15,45 Levoča       - ŠG Košice                                          5A-33    ŠKP BA       - Topolcany                                          5A-34    P.Bystrica   - Trebišov                                           5A-35    Prešov       - Nové Zámky                                         5A-36    Modra        - Hlohovec      7. kolo  : 22. – 23.10.2016  5A-37    Hlohovec     - Malacky-Stupava                                          5A-38    Nové Zámky   - Modra                                              5A-39    Trebišov     - Prešov                                             5A-40    Topoľčany    - P.Bystrica                                         5A-41    ŠG Košice    - ŠKP BA                                             5A-42    Bojnice      - Levoča                                                                                                    8. kolo : 29. – 30.10.2016  5A-43    Malacky-Stupava - Levoča                                              5A-44    ŠKP BA       - Bojnice-Martin                                           5A-45    P.Bystrica   - ŠG Košice                                          5A-46    Prešov       - Topoľčany                                          5A-47    Modra        - Trebišov                                           5A-48    Hlohovec     - Nové Zámky                                         9. kolo : 12. – 13.11.2016  5A-49    Nové Zámky   - Malacky-Stupava                                           5A-50    Trebišov     - Hlohovec                                           5A-51    Topoľčany    - Modra                                              5A-52    ŠG Košice    - Prešov                                             5A-53   Bojnice-Martin - P.Bystrica                                         5A-54  12/15,45 Levoča       - ŠKP BA                                              10. kolo : 19. – 20.11.2016  5A-55    Malacky-Stupava - ŠKP BA                                             5A-56    P.Bystrica   - Levoča                                             5A-57    Prešov       - Bojnice-Martin                                            5A-58    Modra        - ŠG Košice                                          5A-59    Hlohovec     - Topoľčany                                          5A-60    Nové Zámky   - Trebišov                                            11. kolo: 26. – 27.11.2016  5A-61    Trebišov     - Malacky-Stupava                                            5A-62    Topoľčany    - Nové Zámky                                         5A-63    ŠG Košice    - Hlohovec                                           5A-64    Bojnice-Martin - Modra                                              5A-65  26/15,45 Levoča       - Prešov                                             5A-66    ŠKP BA       - P.Bystrica                                          12. kolo: 25. - 26.2.2017  5B-1     Malacky-Stupava - P.Bystrica                                         5B-2     ŠKP BA       - Prešov                                             5B-3  25/15,45 Levoča       - Modra                                              5B-4     Bojnice-Martin - Hlohovec                                           5B-5     ŠG Košice    - Nové Zámky                                         5B-6     Topoľčany    - Trebišov                                            13. kolo : 4. – 5.3.2017  5B-7     Topoľčany    - Malacky-Stupava                                            5B-8     Trebišov     - ŠG Košice                                          5B-9     Nové Zámky   - Bojnice-Martin                                            5B-10    Hlohovec     - Levoča                                              5B-11    Modra        - ŠKP BA                                             5B-12    Prešov       - P.Bystrica                                 14. kolo : 11. – 12.3.2017  5B-13    Malacky-Stupava - Prešov                                             5B-14    P.Bystrica   - Modra                                              5B-15    ŠKP BA       - Hlohovec                                           5B-16  11/15,45 Levoča       - Nové Zámky                                         5B-17    Bojnice-Martin - Trebišov                                           5B-18    SG Košice    - Topoľčany        15. kolo: 18. – 19.3.2017  5B-19    ŠG Košice    - Malacky-Stupava                                          5B-20    Topoľčany    - Bojnice-Martin                                            5B-21    Trebišov     - Levoča                                              5B-22    Nové Zámky   - ŠKP BA                                             5B-23    Hlohovec     - P.Bystrica                                         5B-24    Modra        - Prešov                                              16. kolo : 25. – 26.3.2017  5B-25    Malacky-Stupava - Modra                                              5B-26    Prešov       - Hlohovec                                           5B-27    P.Bystrica   - Nové Zámky                                         5B-28    ŠKP BA       - Trebišov                                           5B-29  25/15,45 Levoča       - Topoľčany                                          5B-30    Bojnice-Martin - ŠG Košice                                           17. kolo : 1. – 2.4.2017  5B-31    Bojnice-Martin - Malacky-Stupava                                            5B-32    ŠG Košice    - Levoča                                             5B-33    Topoľčany    - ŠKP BA                                             5B-34    Trebišov     - P.Bystrica                                         5B-35    Nové Zámky   - Prešov                                             5B-36    Hlohovec     - Modra                                               18. kolo : 8. – 9.4.2017  5B-37    Malacky-Stupava - Hlohovec                                           5B-38    Modra        - Nové Zámky                                         5B-39    Prešov       - Trebišov                                           5B-40    P.Bystrica   - Topoľčany                                          5B-41    ŠKP BA       - ŠG Košice                                          5B-42  8/15,45 Levoča       - Bojnice-Martin                                             19. kolo: 22. – 23.4.2017  5B-43  22/15,45 Levoča   - Malacky-Stupava                                           5B-44    Bojnice-Martin - ŠKP BA                                             5B-45    ŠG Košice    - P.Bystrica                                         5B-46    Topoľčany    - Prešov                                             5B-47    Trebišov     - Modra                                              5B-48    Nové Zámky   - Hlohovec                                            20. kolo : 29. – 30.4.2017  5B-49    Malacky-Stupava - Nové Zámky                                         5B-50    Hlohovec     - Trebišov                                           5B-51    Modra        - Topoľčany                                          5B-52    Prešov       - ŠG Košice                                          5B-53    P.Bystrica   - Bojnice-Martin                                          5B-54    ŠKP BA       - Levoča   21. kolo: 13. – 14.5.2017  5B-55    ŠKP BA       - Malacky-Stupava                                          5B-56  13/15,45 Levoča       - P.Bystrica                                         5B-57    Bojnice-Martin - Prešov                                             5B-58    ŠG Košice    - Modra                                              5B-59    Topoľčany    - Hlohovec                                           5B-60    Trebišov     - Nové Zámky    22. kolo : 20. – 21.5.2017  5B-61    Malacky-Stupava - Trebišov                                           5B-62    Nové Zámky   - Topoľčany                                          5B-63    Hlohovec     - ŠG Košice                                          5B-64    Modra        - Bojnice-Martin                                          5B-65    Prešov       - Levoča                                              5B-66    P.Bystrica   - ŠKP BA     Č-SR pohár dorastencov odohrajú najlepší 26. – 28.5.2017 
 

fond

GDPR - POUŽÍVANIE COOKIES

S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme na Vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie. Je to bežná a užitočná prax väčšiny veľkých webových lokalít. Pokračovaním v prezeraní našich stránok bez zmeny nastavení cookies vo vašom prehliadači vyjadrujete súhlas s ukladaním cookies na vašom zariadení. Cookies používame výlučne na plne anonymnú analýzu návštevnosti lokality a správne fungovanie stránky (napríklad v mobilných zariadeniach). Súbory cookies neobsahujú žiadnu informáciu ktorá by mohla poslúžiť k identifikácii konkrétnej osoby alebo zariadenia.

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas
Photos | Manuals | Software | Firmware | Tutorials