Starší žiaci

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

skende

reštaurácia Skala Stupava

Starší žiaci

SEMIFINÁLOVÁ SKUPINA - TN / ZA + KE / PO

účastníci
1. TN/ZA MŠK Považská Bystrica                   1.KE/PO Tatran Prešov
2. TN/ZA HK Kúpele Bojnice                              2.KE/PO ŠK ZEMPLÍN Trebišov
                                                                           3.KE/PO HK Košice

ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK Kúpele Bojnice 25 : 14 (14:8)
ŠK ZEMLÍN:
Š.Kríž, Halgaš – Paraka 8/1, Božok, Karvaš 8, Ivan 2/1, Bobrík 2, Zalom, Petričko 4, Bukaj, Balejčík, Racek 1/1, M.Kríž
HK Kúpele: Mikula, Carolan – Vlnieška, Beňuška, P.Krkoška, Madaj, K.Krkoška 4, Tirtey 1, Sivák 3, Gönczi 3, Tomášov, Škraban 1, Mareš 2
Rozhodovali: Nagy Maroš ml. – Papaj

HK Košice – MŠK Považská Bystrica 10 : 30 (8:16)
HK:
Vasil, V.Vargovič – Fedič, Makula, Ducár, Frič 1, J.Vargovič, Klembara, Antl 4, Seliga, Hlopko 2, Vaško 1, Sciranko 2, Jano
MŠK: Chudý, Juríček, Kočko – Roman 4, Brandibur 2, Poodlák 3/1, Tománek 2, Harvanec 3, Janík 2, Dzurjaník 1, V.Straka 2/1, Fekeč 1, Matušík 2, Martiška 1, Riljak 7
Rozhodovali: Nagy Maroš ml. – Papaj

HK Kúpele Bojnice – Tatran Prešov 20 : 29 (10:13)
HK Kúpele:
Mikula, Carolan – Vlnieška, Beňuška, P.Krkoška 1, Madaj, K.Krkoška 3, Tirtey 2, Sivák 12/1, Gönczi 2, Tomášov, Škraban , Mareš
Tatran: Lichtig, Rozam, Sabol – Majirský 10, Zborovský 3, Kilian 8/3, Luterančík 1, Kohút 1, Petro, Bačenko 2, Kirňak, Verčimák, Turek 4, Tomáš, Kolcun
Rozhodovali: Klempa - Vanko

MŠK Považská Bystrica – ŠK ZEMPLÍN Trebišov 16 : 18 (8:10)
MŠK:
Chudý, Juríček, Kočko – Roman , Brandibur , Podolák 7/1, Tománek , Harvanec , Janík 2, Dzurjaník 2, V.Straka , Fekeč , Matušík , Martiška 2, Riljak 3/2
ŠK ZEMLÍN: Š.Kríž, Halgaš – Paraka 7, Božok, Karvaš 2, Ivan 1, Bobrík 2, Zalom, Petričko 3/2, Bukaj, Balejčík, Racek 3, M.Kríž
Rozhodovali: Nagy Maroš ml. – Papaj

HK Kúpele Bojnice – HK Košice 14 : 16 (10:5)
HK Kúpele:
Mikula, Carolan – Vlnieška, Beňuška, P.Krkoška , Madaj, K.Krkoška 6, Tirtey 2, Sivák 4, Gönczi 2, Tomášov, Škraban , Mareš
HK: Vasil, V.Vargovič – Fedič 2/1, Makula, Ducár, Frič 1, J.Vargovič 1/1, Klembara, Antl 5, Seliga, Hlopko 2/1, Vaško 2, Sciranko 3, Jano
Rozhodovali: Valášek – Vanko

Tatran Prešov – MŠK Považská Bystrica 17 : 22 ( 11:10)
Tatran:
Lichtig, Rozam, Sabol – Majirský 3/2, Zborovský, Kilian 8, Luterančík 2, Kohút 3, Petro, Bačenko , Kirňak, Verčimák, Turek 1, Tomáš, Kolcun
MŠK: Chudý, Juríček, Kočko – Roman , Brandibur 3, Podolák 7/5, Tománek 1, Harvanec , Janík 4, Dzurjaník 3, V.Straka , Fekeč , Matušík , Martiška 1, Riljak 3
Rozhodovali: Valášek – Vanko

 

SEMIFINÁLOVÁ SKUPINA - TN / ZA + KE / PO

účastníci
1. TN/ZA MŠK Považská Bystrica            1.KE/PO Tatran Prešov
2. TN/ZA HK Kúpele Bojnice                     2.KE/PO ŠK ZEMPLÍN Trebišov
3.KE/PO HK Košice

 

1.zápas 09,00 – 09,50 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK Kúpele Bojnice Nagy Maroš ml. - Papaj
2.zápas 10,00 – 10,50 HK Košice – MŠK Považská Bystrica Nagy Maroš ml. - Papaj
3.zápas 11,00 – 11,50 HK Kúpele Bojnice – Tatran Prešov Klempa - Vanko
4.zápas 12,00 – 12,50 MŠK Považská Bystrica – ŠK ZEMPLÍN Trebišov Nagy Maroš ml. - Papaj
5.zápas 13,00 – 13,50 HK Kúpele Bojnice – HK Košice Klempa - Vanko
6.zápas 14,00 – 14,50 Tatran Prešov – MŠK Považská Bystrica Klempa - Vanko



Časový rozpis semifinálových turnajov M-SR 2022

( variant pre 6 družstiev)

SEMIFINÁLOVÁ SKUPINA - TN / ZA + KE / PO
1.TN/ZA MŠK Považská Bystrica 1.KE/PO Tatran Prešov
2.TN/ZA HK Kúpele Bojnice 2.KE/PO ŠK ZEMPLÍN Trebišov
3. TN/ZA THA Martin 3.KE/PO HK Košice

1.zápas 09,00 – 09,50 1.KE/PO Tatran Prešov – 3. TN/ZA THA Martin
2.zápas 10,00 – 10,50
2.KE/PO ŠK ZEMPLÍN Trebišov - 2. TN/ZA HK Kúpele Bojnice
3.zápas 11,00 – 11,50 3. KE/PO HK Košice – 1.TN/ZA MŠK Považská Bystrica
4.zápas 12,00 – 12,50 2.TN/ZA HK Kúpele Bojnice – 3.KE/PO HK Košice
5.zápas 13,00 – 13,50 2. KE/PO ŠK ZEMPLÍN Trebišov – 3.TN/ZA THA Martin
6.zápas 14,00 – 14,50 1. KE/PO Tatran Prešov – 1.TN/ZA MŠK Považská Bystrica
7.zápas 15,00 – 15,50 3. KE/PO HK Košice – 3. TN/ ZA THA Martin
8.zápas 16,00 – 16,50 1.TN/ZA MŠK Považská Bystrica – 2.KE / PO ŠK ZEMPLÍN Trebišov
9.zápas 17,00 – 17,50 2.TN/ZA HK Kúpele Bojnice – 1.KE/PO Tatran Prešov


MŠK Považská Bystrica „A
“ - MHáK Martin 37 : 14 (18:9)
MŠK „A“:
Juríček, Chudý – Kuchár 1/1, Brandibur 2, Podolák 13, Tománek 1, Harvanec 1, Janík 5, Dzurjaník 7/1, Fekeč 1, Machalík 1, Martiška 3, Riljak 2

MŠK Považská Bystrica „B“ - MHáK Martin 36 : 20 (20:11)
MŠK „B“:
Kočko 1 – Hollý, Lovecký 8/1, Dúbravka 1, Juska, Matušík 1/1, Haviar 3, V.Straka 9/3, K.Straka 2/1, Harciník 1, Valášek, K.Kostelanský 10

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas