Články a novinky

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

skende

fond

reštaurácia Skala Stupava

Copos Cup 2017 výsledky
TABULKA CoPoS cup 2017 skupina A
TABULKA CoPoS cup 2017 skupina B
HC Sporta Hlohovec zápis o stretnutí CoPoS Cup 2017
HCB Karviná zápis o stretnutí CoPoS Cup 2017
HK Kúpele Bojnice zápis o stretnutí CoPoS Cup 2017
Kodály Tatabánya zápis o stretnutí CoPoS Cup 2017
MHáK Martin zápis o stretnutí CoPoS Cup 2017
MŠK Pov. Bystrica zápis o stretnutí CoPoS Cup 2017
ŠKP Bratislava zápis o stretnutí CoPoS Cup 2017
Tatran Prešov zápis o stretnutí CoPoS Cup 2017
TJ Rožnov pod Radhoštěm zápis o stretnutí CoPoS Cup 2017
TJ Slovan Modra zápis o stretnutí CoPoS Cup 2017

Počas víkendu sa v športovej hale MŠK v Považskej Bystrici, konal už 13.ročník CoPoS Cupu 2017 v hádzanej starších žiakov. Prvenstvo si domov odnášali chlapci z TJ Slovan Modra, ktorí vo finále zdolali domácich hráčov 19:16. Turnaja sa zúčastnili celkovo 10 družstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín, kde sa družstvá navzájom stretli systémom každý s každým. Prvé dve družstvá v skupinách sa stretli do kríža v semifinále, tak isto aj 3. a 4. družstvo. Víťazi hrali medzi sebou, porazený tiež medzi sebou o konečné umiestnenie. Družstvá v skupine umiestnené na  5. mieste odohrali medzi sebou zápas o 9. a 10. miesto.
Vyhlásený boli najlepší strelec, hráč a brankár turnaja. Všetky družstvá obdržali diplom a prvé tri družstvá, každý účastník, vecné ceny, ktoré do celého turnaja venovala firma Copos spol. s.r.o. . Jednotlivé ceny odovzdával poslanec a predseda komisie pre mládež a šport mesta Považská Bystrica p. Peter Zvak.

                A. skupina :                                                    B. skupina:

            1. MŠK Pov. Bystrica                                       1. HCB Karviná

            2. HC Sporta Hlohovec                                    2. HK Kúpele Bojnice

            3. Tatran Prešov                                                3. Kodály Tatabánya

            4. TJ Slovan Modra                                          4. ŠKP Bratislava

            5. TJ Rožnov pod. Radhoštěm                      5. MHáK Martin

 

Sobota – 04.03.2017

 

HCB Karviná                     - ŠKP Bratislava                            20 : 11  (10:6)
HCB:
Smiga, Újezdský - Široký 4, Krawczuk 3, Chochrun 1, Podhrazký 1, Galia, Miroš 2, Bláha, Pinkas 8/5, Sekáč, Mira, Ciboran 1, Němec, Kubica
ŠKP: Dudík, Štofko, Vyletel 1, Hronský, Massay 1, Dudáš 1, Mráz, Pastorák 1, Kraus, Antoš 1, Daniš 2, Barczi, Kolenič 4, Gallis

MŠK Pov. Bystrica          - TJ Rožnov p.R.                             17 : 5  (9:4)
MŠK:
Gajdoš, Kučera – Urban, Sokola 5, Plšek, Kvaššay 6, Karvaš, L.Štefina, Podstrásky 2, Petrík, Janek 2, Gardian 2
TJ: Skalka 1, Rúčka, Všetička, Jakšík 1, Doubek, Melichařík, Chumchal, Květák 3/1, Skalík, Stejskal

MHáK Martin                     - HK Kúpele Bojnice                       10 : 10  (4:5)
MHáK: Čujko, Frkáň 5, Kalaj, Janiga 2/1, Mieščák, Fabuš 3, Horník, Lieštinský, Kanaloš, Tešlár
HK Kúpele: Bezdek, Carolan, Matulay 2, Herain, Benkovič, Šály, Smetánka 4, Svitok 1, Rendek 3/1, Oboňa

HC Sporta Hlohovec        - MŠK Pov. Bystrica                       11 : 18 (6:7)
HC Sporta: Pereslény 2, Madový, Mokrý, Kurek, Cabadaj, Antala 2, Triebek 1/1, Ondrejička, Dolinák 5, Palonci, Slovák 1, Daniš, Balko
MŠK: Gajdoš, Kučera – Urban, Sokola 4, Plšek 2, Kvaššay 7, Karvaš, L.Štefina, Podstrásky, Petrík 1/1, Janek 2, Gardian 2

Tatran Prešov                  - TJ Slovan Modra                          13 : 12  (6:6)
Tatran:
Terpák, Petrík, Petko, Vaňo, Pošefko 3, Babuščák 2, Karabinoš 1, Kleban, Štefančík, Turek, Uhriňák 5/2, Ambrózy, Polanský 2, Ondrejčák, Grešák, Vaško
TJ Slovan: Hidaši, Páleš, Gabriš 2, Dav.Kľúčik, Frno, Rechtorík, Galóci, Čík 1/1, F.Jurkovič, Macháček, Mišových, Hrubša 1, Tománek, Demovič 6, Dan.Kľúčik, M.Jurkovič 3

ŠKP Bratislava                  - Kodály Tatabánya                       16 : 19  (7:12)
ŠKP: Dudík, Štofko 1, Vyletel 4/1, Hronský, Massay 2/1, Dudáš 2, Mráz, Pastorák , Kraus 3, Antoš, Daniš 2, Barczi, Kolenič 2, Gallis
Kodály: Goór, Csordás, Pulik 1, Marx 2, Nyers 4, Batta 1, Oláh, Krancz 3, Bodnár 7/3, Weiler, Kucsera, Tóth 1, Szegi, Darmstadter

 HK Kúpele Bojnice           - HCB Karviná                               13 : 18 (8:10)
HK Kúpele: Bezdek 2, Carolan, Matulay 1, Herain, Benkovič, Šály, Smetánka 3, Svitok, Rendek 7/2, Oboňa
HCB: Smiga, Újezdský - Široký 3, Krawczuk 2, Chochrun , Podhrazký 2, Galia, Miroš 2, Bláha 4, Pinkas 3/1, Sekáč, Mira, Ciboran 2, Němec, Kubica

TJ Rožnov p.R.                  - Tatran Prešov                                11 : 14 (9:7)
TJ: Skalka 1, Rúčka, Všetička, Jakšík, Doubek, Melichařík 1, Chumchal, Květák 5/2, Skalík 3, Stejskal 1
Tatran: Terpák, Petrík, Petko, Vaňo, Pošefko 1, Babuščák 3, Karabinoš, Kleban, Štefančík, Turek, Uhriňák 7, Ambrózy, Polanský 2, Ondrejčák, Grešák 1, Vaško

         

Kodály Tatabánya          - MHáK Martin                                   17 : 8  (6:7)
Kodály:
Goór, Csordás 1, Pulik, Marx 2, Nyers 1, Batta 4, Oláh, Krancz 3/1, Bodnár 3, Weiler 1, Kucsera 1, Tóth 1, Szegi, Darmstadter
MHáK: Čujko, Frkáň 2, Kalaj 1/1, Janiga 2, Mieščák, Fabuš 2, Horník, Lieštinský 1, Kanaloš, Tešlár

HC Sporta Hlohovec        - TJ Slovan Modra                        13 : 16  (5:9)
HC Sporta:
Pereslény 1, Madový, Mokrý, Kurek, Cabadaj, Antala , Triebek 5/1, Ondrejička, Dolinák 4, Palonci, Slovák 3, Daniš, Balko

TJ Slovan: Hidaši, Páleš, Gabriš 3, Dav.Kľúčik, Frno 2, Rechtorík, Galóci, Čík 3/1, F.Jurkovič, Macháček, Mišových, Hrubša, Tománek, Demovič 6, Dan.Kľúčik, M.Jurkovič 2

ŠKP Bratislava                  - HK Kúpele Bojnice                      10 : 18  (5:10)
ŠKP: Dudík, Štofko, Vyletel 3, Hronský, Massay, Dudáš 1, Mráz, Pastorák 1, Kraus 1, Antoš 1, Daniš 2, Barczi, Kolenič, Gallis 1
HK Kúpele: Bezdek 4, Carolan, Matulay 5, Herain, Benkovič, Šály, Smetánka 3, Svitok, Rendek 6/2, Oboňa

MŠK Pov. Bystrica          - Tatran Prešov                             15 : 12  (7:6)
MŠK: Gajdoš, Kučera – Urban, Sokola 5/2, Plšek 4, Kvaššay 5, Karvaš, L.Štefina, Podstrásky, Petrík , Janek, Gardian 1

Tatran: Terpák, Petrík, Petko, Vaňo, Pošefko 1, Babuščák, Karabinoš 1, Kleban 2, Štefančík, Turek 1, Uhriňák  6, Ambrózy, Polanský 1, Ondrejčák, Grešák, Vaško

 HCB Karviná                   - MHáK Martin                           27 : 11  (12:5)
HCB: Smiga, Újezdský - Široký 3, Krawczuk 2, Chochrun 1, Podhrazký 2, Galia 3, Miroš 6, Bláha 4, Pinkas 1, Sekáč 2, Mira 2, Ciboran , Němec 1, Kubica
MHáK: Čujko, Frkáň 1, Kalaj 4/3, Janiga 2, Mieščák, Fabuš 1, Horník, Lieštinský 2, Kanaloš, Tešlár 1


TJ
Slovan Modra             - MŠK Pov. Bystrica                  20 : 17  (10:8)
TJ Slovan: Hidaši 4, Páleš, Gabriš 1, Dav.Kľúčik, Frno 3, Rechtorík, Galóci, Čík 1/1, F.Jurkovič, Macháček, Mišových 9, Hrubša, Tománek, Demovič 2, Dan.Kľúčik, M.Jurkovič
MŠK: Gajdoš, Kučera – Urban, Sokola 5, Plšek, Kvaššay 6, Karvaš 3, L.Štefina, Podstrásky, Petrík , Janek 1, Gardian 2

HK Kúpele Bojnice         - Kodály Tatabánya                    16 : 16 (8:9)
HK Kúpele:
Bezdek 1, Carolan, Matulay 1, Herain, Benkovič, Šály, Smetánka 3, Svitok, Rendek 8/5, Oboňa 3

Kodály: Goór, Csordás, Pulik 2, Marx, Nyers 2, Batta , Oláh 2, Krancz 3, Bodnár 3/1, Weiler, Kucsera 4, Tóth, Szegi, Darmstadter

TJ Rožnov p.R.                  - HC Sporta Hlohovec               8 : 12 (4:7)

TJ: Skalka, Rúčka, Všetička 1, Jakšík 2, Doubek, Melichařík 2, Chumchal 1/1, Květák 1, Skalík 1, Stejskal
HC Sporta: Pereslény 1, Madový 2, Mokrý, Kurek, Cabadaj, Antala , Triebek 4, Ondrejička, Dolinák 5, Palonci, Slovák , Daniš, Balko

 

Nedeľa – 05.03.2017

                       

TJ Slovan Modra             - TJ Rožnov p.R.                         13 : 9 (7:5)
TJ Slovan:
Hidaši 6, Páleš, Gabriš, Dav.Kľúčik, Frno, Rechtorík, Galóci 2, Čík 2, F.Jurkovič, Macháček, Mišových 2, Hrubša, Tománek, Demovič, Dan.Kľúčik, M.Jurkovič  1

TJ: Skalka, Rúčka, Všetička, Jakšík 1, Doubek 2, Melichařík, Chumchal 1/1, Květák 3, Skalík 2, Stejskal

MHáK Martin                     - ŠKP Bratislava                           13 : 13  (7:7)
MHáK:
Čujko, Frkáň 1, Kalaj 3/2, Janiga 3, Mieščák 1, Fabuš 5, Horník, Lieštinský , Kanaloš, Tešlár

ŠKP: Dudík, Štofko, Vyletel 2, Hronský, Massay, Dudáš, Mráz, Pastorák 1, Kraus 1, Antoš 1, Daniš 4, Barczi, Kolenič 4, Gallis

HC Sporta Hlohovec      - Tatran Prešov                              11 : 13 ( 5:8)
HC Sporta:
Pereslény 4/1, Madový , Mokrý 1, Kurek 2, Cabadaj, Antala , Triebek 2, Ondrejička, Dolinák 1, Palonci, Slovák 1, Daniš, Balko
Tatran: Terpák, Petrík, Petko, Vaňo, Pošefko 2, Babuščák 1, Karabinoš , Kleban 2, Štefančík, Turek 1, Uhriňák  3/2, Ambrózy, Polanský 4, Ondrejčák, Grešák, Vaško

 

Kodály Tatabánya          - HCB Karviná                                10 : 14 (5:9)
Kodály: Goór, Csordás, Pulik, Marx 1, Nyers, Batta , Oláh, Krancz 4, Bodnár 2/1, Weiler 3, Kucsera, Tóth, Szegi, Darmstadter

HCB: Smiga, Újezdský - Široký 2, Krawczuk 5, Chochrun, Podhrazký 1, Galia 1, Miroš , Bláha 2, Pinkas 2/2, Sekáč, Mira, Ciboran 1, Němec, Kubica

3A Tatran Prešov - 4B MHáK Martin                                   14 : 13 (8:7)
Tatran:
Terpák, Petrík, Petko, Vaňo, Pošefko 2, Babuščák 1, Karabinoš , Kleban 4, Štefančík, Turek 2, Uhriňák  4/1, Ambrózy, Polanský 1, Ondrejčák, Grešák, Vaško
MHáK: Čujko, Frkáň 6, Kalaj 2/2, Janiga 3, Mieščák, Fabuš 2, Horník, Lieštinský, Kanaloš, Tešlár

3B HK Kúpele Bojnice - 4A HC Sporta Hlohovec             19 : 16 (11:10)     
HK Kúpele:
Bezdek 1, Carolan, Matulay 5, Herain, Benkovič, Šály, Smetánka 7, Svitok 1, Rendek 5/1, Oboňa

HC Sporta: Pereslény 4, Madový , Mokrý, Kurek, Cabadaj, Antala , Triebek 7/4, Ondrejička, Dolinák 5, Palonci, Slovák, Daniš, Balko

 

1A TJ Slovan Modra - 2B Kodály Tatabánya                  15 : 14  (5:7)
TJ Slovan: Hidaši 2, Páleš, Gabriš, Dav.Kľúčik, Frno 3, Rechtorík, Galóci, Čík 3/2, F.Jurkovič, Macháček, Mišových 1, Hrubša, Tománek, Demovič 4, Dan.Kľúčik, M.Jurkovič 2
Kodály: Goór, Csordás, Pulik, Marx, Nyers, Batta , Oláh, Krancz 2, Bodnár 8/1, Weiler 3, Kucsera 1, Tóth, Szegi, Darmstadter

1B HCB Karviná - 2A MŠK Považská Bystrica                      8 : 14  (5:7)
HCB:
Smiga, Újezdský - Široký 2, Krawczuk 1, Chochrun 2, Podhrazký , Galia , Miroš , Bláha 1, Pinkas 1, Sekáč, Mira, Ciboran, Němec, Kubica 1

MŠK: Gajdoš, Kučera – Urban, Sokola 4, Plšek 3/1, Kvaššay 5, Karvaš 1, L.Štefina 1/1, Podstrásky, Petrík , Janek, Gardian

o 9.miesto
TJ Rožnov pod Radhoštěm -  ŠKP Bratislava                          9 : 20 (4:11)
TJ:
Skalka, Rúčka, Všetička 1, Jakšík, Doubek , Melichařík 5, Chumchal,  Květák 2, Skalík 1, Stejskal
ŠKP: Dudík, Štofko, Vyletel 2, Hronský, Massay, Dudáš 4, Mráz 1, Pastorák 1, Kraus 3, Antoš 1, Daniš 6, Barczi, Kolenič 1, Gallis 1

o 7.miesto
MHáK Martin HC Sporta Hlohovec                                       15 : 12  (6:4)
MHáK:
Čujko, Frkáň 4, Kalaj 2, Janiga 3, Mieščák, Fabuš 3, Horník, Lieštinský 3, Kanaloš, Tešlár

HC Sporta: Pereslény 3, Madový 3, Mokrý, Kurek, Cabadaj, Antala , Triebel 1/1, Ondrejička, Dolinák 2, Palonci, Slovák 3, Daniš, Balko


o 5. miesto
Tatran Prešov -  HK Kúpele Bojnice                                    13 : 17 (6:8)
Tatran:
Terpák, Petrík, Petko, Vaňo, Pošefko 1, Babuščák 1, Karabinoš , Kleban 1, Štefančík 1, Turek, Uhriňák  8, Ambrózy, Polanský 1, Ondrejčák, Grešák, Vaško

HK Kúpele: Bezdek 3, Carolan, Matulay 1, Herain, Benkovič, Šály, Smetánka 8, Svitok, Rendek 5/1, Oboňa

o 3. miesto
Kodály Tatabánya
-  HCB Karviná                                        15 : 17  (10:11)
Kodály:
Goór, Csordás, Pulik, Marx 2, Nyers 4, Batta , Oláh 3, Krancz 3/2, Bodnár , Weiler 1, Kucsera 1, Tóth 1, Szegi, Darmstadter

HCB: Smiga, Újezdský - Široký 6, Krawczuk, Chochrun 1, Podhrazký 2, Galia ,Miroš, Bláha 3, Pinkas 2/1, Sekáč 1, Mira, Ciboran 2, Němec, Kubica

 o 1. miesto
TJ Slovan Modra
-  MŠK Považská Bystrica                       19 : 16  (10:7)
TJ Slovan: Hidaši 7, Páleš, Gabriš, Dav.Kľúčik, Frno , Rechtorík, Galóci, Čík 2, F.Jurkovič, Macháček, Mišových 3, Hrubša 1, Tománek, Demovič 4, Dan.Kľúčik, M.Jurkovič 2
MŠK: Gajdoš, Kučera – Urban, Sokola 2, Plšek 3, Kvaššay 7/1, Karvaš 2, L.Štefina, Podstrásky, Petrík 1, Janek, Gardian 1

 

CELKOVÉ PORADIE

  

1. miesto TJ Slovan Modra

2. miesto MŠK Považská Bystrica

3. miesto HCB Karviná

4. miesto Kodály Tatabánya

5. miesto HK Kúpele Bojnice

6. miesto Tatran Prešov

7. miesto MHáK Martin

8. miesto HC Sporta Hlohovec

9. miesto ŠKP Bratislava

10. miesto TJ Rožnov pod Radhoštěm

NAJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJA       č. 18             Kristián UHRIŇÁK           Tatran Prešov – 3 hlasy

NAJLEPŠÍ BRANKÁR TURNAJA  č. 16        Tibor GOÓR                            Kodály Tatabánya – 4 hlasy

NAJLEPŠÍ STRELEC TURNAJA   č. 7            Branislav KVAŠŠAY          MŠK Považská Bystrica– 36 gólov


 

fond

GDPR - POUŽÍVANIE COOKIES

S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme na Vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie. Je to bežná a užitočná prax väčšiny veľkých webových lokalít. Pokračovaním v prezeraní našich stránok bez zmeny nastavení cookies vo vašom prehliadači vyjadrujete súhlas s ukladaním cookies na vašom zariadení. Cookies používame výlučne na plne anonymnú analýzu návštevnosti lokality a správne fungovanie stránky (napríklad v mobilných zariadeniach). Súbory cookies neobsahujú žiadnu informáciu ktorá by mohla poslúžiť k identifikácii konkrétnej osoby alebo zariadenia.

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas
Photos | Manuals | Software | Firmware | Tutorials