Články a novinky

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

skende

reštaurácia Skala Stupava

VÝSLEDKY 16.ročníka  COPOS  CUP 2018 v hádzanej starších žiakov

 

HC Tatran Stupava zápis 2018 HCB Karviná A zápis 2018 KH Kopřivnice zápis 2018 HK Kúpele Bojnice zápis 2018 HO TJ Slovan Modra zápis 2018 MŠK HO K.N.Mesto zápis 2018 MŠK Považská Bystrica zápis 2018 RHC Karviná zápis 2018 RHC Zubří zápis 2018 ŠKH Agrokarpaty Pezinok zápis 2018 TJ Sokol Velké Meziřičí zápis 2018 TABULKA skupina A 2018 TABULKA skupina B 2018

 

Sobota – 10.03.2018

 

HCB Karviná „A“             - MŠK Pov. Bystrica                        26 : 8  (12:3) HCB „A“: Újezdský, Kožušník – Pospíšil 5, Folwarczny 4, Chochrun 4/1, Galia 2, Klus 2, Sekáč 3, Muller 4, Kubica 2 MŠK: Riljak, Kašuba, F.Kvaššay 1, Ďurec, Šesták, Roman 5, Krátky, Zigo, Ľ.Chabada, Lagíň, Hradil, Pavlík, Petrík, Štefina 1, Badač, Kopernický 1, Valášek HK Kúpele Bojnice         - HC Tatran Stupava                         23 : 20  (11:9) HK Kúpele: Bezdek 5/1, Šály, Herain 1, Reis, Carolan, Klement 2, Čapliar, Dúbravka 4, Svitok, Rendek 11/3, Oboňa HC Tatran: Jánoš, Haluska 2, Olšavský, Dobrovodský 6, Toth 5, Nemček, Pír, Harden, Masár 6, Slezák 1   KH Kopřivnice                 - MŠK Kysucké Nové Mesto           20 : 14  (11:5) KH: Kouřil, Podolský – Markovic 3, Hegar, Kocián 2, Benýšek 1, Příhoda 4, Šálek, Škarka 3, Hladil, Lakatoš 3, Hrnčárek 4, Foral, Ošmera, Seidler MŠK HO: Lulek, Janík – Čuraj, Beleš 2, Javorík, Bosý 6, Kubala, Piňak, Fanizzi, Jánošík, Vavro 2, Ďurana 2, Beláček 2/1   HO TJ Slovan Modra      - RHC Karviná                                    17 : 16  (8:7) HO TJ : Čík, Kľúčik, Paleš, F.Jurkovič, Rechtovník, Galgóci, Macháček, Hrubša 4, Tománek, M.Jurkovič 4, Oravec 1, Demovič 4, Žila, Gábriš 4/1 RHC: Koch, Kožušník – J.Górecki, K.Górecki 2, Kužma 5, Wróbel 1, Heinz, Klus 3, Krusberský 2, Gašpar, Wascher   ŠKH Agrokarpaty Pezinok - HCB Karviná „A“                       9 : 35  (7:16) ŠKH: M.Baďura, D.Baďura, Lacham, Kupec, Šuška, Bachorec, Féder 1, Gyebnar, Dinga, Skrek, Ostrovský 5, Nemec 3/1, Lindaver, Brunovský HCB „A“: Újezdský, Kožušník – Pospíšil 10/1, Folwarczny 3, Chochrun 9, Galia 3, Klus 1, Sekáč 2, Muller 4, Kubica 3/1   TJ Sokol Veľké Meziříčí - HK Kúpele Bojnice                           12 : 19  (5:13) TJ Sokol: Deraha – Kocourek, Mach, T.Rosa 1, Chalupa, Russ 1, Navrátil 6, B.Rosa, M.Požár, Mička 4, A.Požár, Kotouček, J.Požár, Škoda HK Kúpele: Bezdek 3, Šály 1, Herain , Reis, Carolan, Klement 3, Čapliar 2, Dúbravka 3, Svitok 1, Rendek 5, Oboňa 1   RHC Zubří                         - HO TJ Slovan Modra                       20 : 11 (11:5) RHC: Cibulec, Jakšík – Švehlák 1, Mozola 1, Kapitánik 1, Jiráska, Šišák 1, Krupa, Janošek 4, Mokrejš 3/1, Randýsek 4, Mancl, Oškera 1, Vlk 4 HO TJ : Čík, Kľúčik, Paleš, F.Jurkovič, Rechtovník, Galgóci 1, Macháček 1, Hrubša 3, Tománek, M.Jurkovič , Oravec , Demovič 3, Žila, Gábriš 3   MŠK Pov. Bystrica          - KH Kopřivnice                               19 : 14  (12:7) MŠK: Riljak, Kašuba, F.Kvaššay 1, Ďurec, Šesták 1, Roman 5, Krátky, Zigo 2, Ľ.Chabada, Lagíň 5, Hradil 1, Pavlík, Petrík 2/1, Štefina, Badač, Kopernický 2, Valášek KH: Kouřil, Podolský – Markovic, Hegar, Kocián 1, Benýšek 2, Příhoda 5, Šálek, Škarka 3/1, Hladil, Lakatoš , Hrnčárek 1, Foral, Ošmera 2, Seidler   HC Tatran Stupava         - TJ Sokol Veľké Meziříčí                 22 : 9  (11:6) HC Tatran: Jánoš 1, Haluska 2, Olšavský, Dobrovodský 8, Toth 7, Nemček, Pír, Harden, Masár 3, Slezák 1 TJ Sokol: Deraha – Kocourek, Mach, T.Rosa, Chalupa, Russ, Navrátil 2, B.Rosa, M.Požár 1, Mička 6, A.Požár, Kotouček, J.Požár, Škoda   RHC Karviná                     - RHC Zubří                                         12 : 29  (3:15) RHC: Koch, Kožušník – J.Górecki, K.Górecki, Kužma 5, Wróbel, Heinz, Klus, Krusberský 6/3, Gašpar 1, Wascher RHC Zubří: Cibulec, Jakšík – Švehlák 4, Mozola 1/1, Kapitánik 3, Jiráska 1, Šišák 4, Krupa 3/1, Janošek 3, Mokrejš 4, Randýsek 3, Mancl 1, Oškera 2, Vlk   MŠK Kys. Nové Mesto   - ŠKH Agrokarpaty Pezinok                28 : 8  (15:3) MŠK HO: Lulek, Janík – Čuraj 1, Beleš 1, Javorík, Bosý 8, Kubala 1, Piňak 5, Fanizzi, Jánošík 2, Vavro 1, Ďurana 3/1, Beláček 6/1 ŠKH: M.Baďura, D.Baďura, Lacham, Kupec, Šuška, Bachorec, Féder, Gyebnar 1, Dinga, Skrek, Ostrovský , Nemec 7, Lindaver, Brunovský   HK Kúpele Bojnice         - HO TJ Slovan Modra                         21 : 18  (9:7) HK Kúpele: Bezdek 3, Šály, Herain , Reis, Carolan, Klement 4, Čapliar, Dúbravka 5, Svitok, Rendek 9/3, Oboňa HO TJ : Čík, Kľúčik, Paleš, F.Jurkovič, Rechtovník, Galgóci, Macháček, Hrubša 2, Tománek, M.Jurkovič , Oravec 1, Demovič 11/2, Žila, Gábriš 4/1   HC Tatran Stupava         - RHC Karviná                                     14 : 6  (9:0) HC Tatran: Jánoš, Haluska, Olšavský, Dobrovodský 5, Toth 3, Nemček, Pír, Harden, Masár 5/1, Slezák 1 RHC: Koch, Kožušník – J.Górecki, K.Górecki, Kužma 1/1, Wróbel 1, Heinz, Klus 1, Krusberský 3/2, Gašpar , Wascher   HCB Karviná „A“             - KH Kopřivnice                                 15 : 17  (6:9) HCB „A“: Újezdský, Kožušník – Pospíšil 4, Folwarczny 2, Chochrun 2/1, Galia 1, Klus, Sekáč 4, Muller,  Kubica 2 KH: Kouřil, Podolský – Markovic, Hegar, Kocián, Benýšek 10/4, Příhoda 2, Šálek, Škarka, Hladil, Lakatoš 1 Hrnčárek 4, Foral, Ošmera, Seidler   TJ Sokol Veľké Meziříčí - RHC Zubří                                   5 : 25  (5:13) TJ Sokol: Deraha – Kocourek, Mach, T.Rosa 2, Chalupa, Russ, Navrátil 2, B.Rosa, M.Požár, Mička, A.Požár, Kotouček 1, J.Požár, Škoda RHC Zubří: Cibulec, Jakšík – Švehlák 2/1, Mozola , Kapitánik 2, Jiráska , Šišák 2, Krupa 2, Janošek 3, Mokrejš 3, Randýsek 5, Mancl 3, Oškera 2, Vlk  1   HO TJ Slovan Modra      - HC Tatran Stupava                       17 : 10  (8:6) HO TJ : Čík, Kľúčik, Paleš, F.Jurkovič 1, Rechtovník, Galgóci, Macháček, Hrubša, Tománek 1, M.Jurkovič , Oravec 2, Demovič 10, Žila 1, Gábriš 2 HC Tatran: Jánoš, Haluska 2, Olšavský, Dobrovodský 4, Toth 1, Nemček 1, Pír, Harden, Masár 2/1, Slezák   MŠK Pov. Bystrica          - ŠKH Agrokarpaty Pezinok          21 : 14 (14 :5) MŠK: Riljak, Kašuba, F.Kvaššay, Ďurec, Šesták 1, Roman 3, Krátky, Zigo 1, Ľ.Chabada 2, Lagíň 3, Hradil 2, Pavlík, Petrík 1, Štefina 3, Badač 2, Kopernický 3, Valášek ŠKH: M.Baďura 1, D.Baďura, Lacham, Kupec, Šuška, Bachorec, Féder 1, Gyebnar 1, Dinga, Skrek 4, Ostrovský 3/2, Nemec 4, Lindaver, Brunovský   RHC Zubří                         - HK Kúpele Bojnice                               24 : 11 (12:6) RHC Zubří: Cibulec, Jakšík – Švehlák 3, Mozola , Kapitánik 1, Jiráska 1 , Šišák 1, Krupa 2, Janošek 3, Mokrejš, Randýsek 7/1, Mancl 1, Oškera 3, Vlk  2 HK Kúpele: Bezdek 1, Šály, Herain , Reis, Carolan, Klement 1, Čapliar, Dúbravka 1, Svitok, Rendek 8/1, Oboňa

Nedeľa – 11.03.2018

                        RHC Karviná                     - TJ Sokol Veľké Meziříčí               20 : 10  (12:7) RHC: Koch, Kožušník – J.Górecki, K.Górecki 5, Kužma 2, Wróbel, Heinz, Klus 6, Krusberský 7, Gašpar , Wascher TJ Sokol: Deraha – Kocourek, Mach, T.Rosa 1, Chalupa, Russ, Navrátil 3/2, B.Rosa, M.Požár, Mička 4, A.Požár , Kotouček, J.Požár 2, Škoda   MŠK HO Kysucké Nové Mesto - HCB Karviná „A“             11 : 20  (8:8) MŠK HO: Lulek, Janík – Čuraj, Beleš, Javorík, Bosý 5, Kubala, Piňak 3/1, Fanizzi, Jánošík, Vavro,  Ďurana 1/1, Beláček 2 HCB „A“: Újezdský, Kožušník – Pospíšil 3, Folwarczny, Chochrun 6, Galia 3, Klus, Sekáč 4, Muller 2,  Kubica 2   HC Tatran Stupava         - RHC Zubří                                     11 : 17 (5:9) HC Tatran: Jánoš, Haluska, Olšavský 3, Dobrovodský 5, Toth, Nemček, Pír, Harden, Masár 2, Slezák  1 RHC Zubří: Cibulec, Jakšík – Švehlák 1, Mozola 1 , Kapitánik , Jiráska 1/1, Šišák 2, Krupa 1, Janošek , Mokrejš, Randýsek 7, Mancl 3, Oškera 1, Vlk    KH Kopřivnice                 - ŠKH Agrokarpaty Pezinok            28 : 9  (14:4) KH: Kouřil, Podolský – Markovic, Hegar, Kocián 1, Benýšek 4, Příhoda 10, Šálek, Škarka 3, Hladil, Lakatoš 2 Hrnčárek 7, Foral, Ošmera 1, Seidler ŠKH: M.Baďura , D.Baďura, Lacham 1/1, Kupec, Šuška, Bachorec, Féder 1, Gyebnar, Dinga, Skrek 2, Ostrovský 3, Nemec 2, Lindaver, Brunovský   TJ Sokol Veľké Meziříčí - HO TJ Slovan Modra                        18 : 20 (8:11)  Sokol: Deraha – Kocourek, Mach 1, T.Rosa, Chalupa 2, Russ, Navrátil 6, B.Rosa 1, M.Požár, Mička 8, A.Požár , Kotouček, J.Požár , Škoda HO TJ : Čík, Kľúčik 1, Paleš, F.Jurkovič, Rechtovník, Galgóci, Macháček, Hrubša 5, Tománek, M.Jurkovič , Oravec 3/1, Demovič 5, Žila, Gábriš 6/1   MŠK Pov. Bystrica          - MŠK Kysucké Nové Mesto               17 : 24  (10:14) MŠK: Riljak, Kašuba, F.Kvaššay, Ďurec, Šesták 3, Roman 3, Krátky, Zigo, Ľ.Chabada, Lagíň , Hradil 1, Pavlík, Petrík 6/2, Štefina, Badač 1, Kopernický 3, Valášek MŠK HO: Lulek, Janík – Čuraj 1, Beleš 2, Javorík, Bosý 8/1, Kubala, Piňak 2, Fanizzi, Jánošík 1, Vavro,  Ďurana 4, Beláček 6/1   HK Kúpele Bojnice         - RHC Karviná                                21 : 17  (11:7) HK Kúpele: Bezdek 3, Šály, Herain 1, Reis, Carolan, Klement 3, Čapliar, Dúbravka 9, Svitok, Rendek 4/1, Oboňa 1 RHC: Koch, Kožušník – J.Górecki, K.Górecki 1, Kužma 2, Wróbel 3, Heinz, Klus 3/1, Krusberský 6, Gašpar 1, Wascher 1   o 9.miesto 5A ŠKH Agrokarpaty Pezinok  - 5B RHC Karviná      8 : 13  (3:6) ŠKH: M.Baďura 1, D.Baďura, Lacham, Kupec, Šuška, Bachorec, Féder, Gyebnar 1, Dinga, Skrek 2, Ostrovský 4/3, Nemec, Lindaver, Brunovský RHC: Koch, Kožušník – J.Górecki, K.Górecki 1, Kužma 1/1, Wróbel 2, Heinz, Klus 1, Krusberský 6/2, Gašpar 2, Wascher   o 7. miesto 4A  MŠK Považská Bystrica -  4B HC Tatran Stupava                13 : 18  (5:10) MŠK: Riljak, Kašuba 1, F.Kvaššay 1, Ďurec, Šesták 1, Roman , Krátky 1, Zigo, Ľ.Chabada, Lagíň, Hradil 1, Pavlík 1, Petrík 3/1, Štefina 1, Badač, Kopernický 3/1, Valášek HC Tatran: Jánoš, Haluska 1, Olšavský 3, Dobrovodský 7, Toth 3, Nemček, Pír, Harden 1/1, Masár 3, Slezák    o 5.miesto 3A MŠK HO Kysucké Nové Mesto -  3B HO TJSlovan Modra        19 : 17  (8:12) MŠK HO: Lulek, Janík – Čuraj, Beleš 3, Javorík, Bosý 4, Kubala 3/1, Piňak , Fanizzi, Jánošík 1, Vavro,  Ďurana 2, Beláček 6/1 HO TJ : Čík, Kľúčik, Paleš, F.Jurkovič 1, Rechtovník, Galgóci 1, Macháček, Hrubša 2, Tománek, M.Jurkovič  4, Oravec, Demovič 2, Žila, Gábriš 7   o 3.miesto 2A HCB Karviná „A“2B HK Kúpele Bojnice                      27 : 20  (12:8) HCB „A“: Újezdský, Kožušník 1 – Pospíšil 1, Folwarczny 2, Chochrun 14, Galia 2, Klus, Sekáč 3, Muller 1,  Kubica 3 HK Kúpele: Bezdek, Šály, Herain 1, Reis, Carolan, Klement 2, Čapliar, Dúbravka 5, Svitok, Rendek 12/3, Oboňa    o 1. miesto 1A KH Kopřívnice  - 1B HC Zubří                                       13 : 15  (6:9) RHC Zubří: Cibulec, Jakšík – Švehlák 2, Mozola , Kapitánik , Jiráska, Šišák 5, Krupa 1, Janošek 1, Mokrejš, Randýsek 4, Mancl 2, Oškera, Vlk KH: Kouřil, Podolský – Markovic, Hegar, Kocián, Benýšek 10/3, Příhoda 2, Šálek, Škarka 1, Hladil, Lakatoš, Hrnčárek, Foral, Ošmera, Seidler    

CELKOVÉ PORADIE

 

RHC Zubří

1. miesto .........................................

KH Kopřivnice

2. miesto .........................................

HCB Karviná  „A“

3. miesto .........................................

HK Kúpele Bojnice

4. miesto .........................................

MŠK HO Kysucké Nové Mesto

5. miesto .........................................

HO TJ Slovan Modra

6. miesto .........................................

HC Tatran Stupava

7. miesto .........................................

MŠK Považská Bystrica

8. miesto .........................................

RHC Karviná

9. miesto .........................................

ŠKH Agrokarpaty Pezinok

10. miesto .........................................

TJ Sokol Velké Meziřičí 11. miesto .........................................

 

NAJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJA

       10      SEKÁČ Marek           HCB Karviná

č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

 

NAJLEPŠÍ BRANKÁR TURNAJA

               12           PODOLSKÝ Lukáš       KH Kopřivnice

č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

 

NAJLEPŠÍ STRELEC TURNAJA

73      RENDEK Dalibor      HK Kúpele Bojnice  - 49 gólov

č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

nike

[iné linky]

NHE - posledný zápas:

2.kolo o 3.miesto

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
31:28 (14:13)

Stav série: PB 2:0 HC

 NHE - najbližší zápas:

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
  sobota 21.05.2022 - 17:00

Miesto: Považská Bystrica
PLAY OFF - o 3.miesto NHE 2021/22

NHE - rozpis a výsledky:
ROZPIS, VÝSLEDKY, TABUĽKA

HARMONOGRAM OBSADENIA ŠH:
OBSADENIE ŠH

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas