Články a novinky

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

skende

fond

reštaurácia Skala Stupava

TABULKA skupina A TABULKA skupina B Vysledky turnaja HC Sporta Hlohovec zápis o stretnutí MŠK K.N.Mesto zápis o stretnutí MŠK Pov. Bystrica A zápis o stretnutí MŠK Pov. Bystrica B zápis o stretnutí ŠKH Agrokarpaty Pezinok zápis o stretnutí ŠKP Bratislava zápis o stretnutí Tatran Prešov B zápis o stretnutí Tatran Prešov A zápis o stretnutí HCB Karviná zápis o stretnutí Memoriál Mgr. F. Blaška  11. - 12. 02. 2017   A. skupina :                                                                      B. skupina:                   1. MŠK P. Bystrica A                                                     1. MŠK P. Bystrica B 2. HCB Karviná                                                               2. HC Sporta Hlohovec 3. ŠKP Bratislava                                                           3. MŠK Kysucké Nové Mesto 4. Tatran Prešov B                                                         4. ŠKH Agrokarpaty Pezinok                                                                                             5. Tatran Prešov A  Sobota – 11.2.2017 HCB Karviná                     - ŠKP Bratislava                                  17 : 16  (8:9) HCB: Koch, Mira – K.Górecki 6/3, J.Górecki 2, Kraina 1, Wróbel 1, Krawczuk, Jankovská 3, Rusz, Farný 3, Klus 1, Waschek, Farář, Siuda ŠKP: Martinek, Ďurček, Brat, Gdovec 5/1, Debnár, L.Pacek 3, Olšavský 3, Benek, Jakubec, M.Pacek, Janoška 5   MŠK Pov. Bystrica B        - MŠK K. N. Mesto                             7 : 15  (4:9) MŠK „B“: Lovecký – Kaminský, Podsedlý, Podolák 1, M.Chabada, Valášek, Štrbek, Ľ.Chabada 6, Zeman, Urbančok, Rušín, Kašuba, Malinkovič MŠK K.N.M.: Lulek, Janec – Goliáš, Javorík 1, Franek, Bosá, Kubala 2, Kaňuk, Ceniga, Jánošík, Vavro 2, Podkonický, Ďurana 6/1, Belaček 4   HC Sporta Hlohovec      - ŠKH Agrokarpaty Pezinok               22 : 9 (9:4) HC Sporta: Balko, Kollár – Halás 2, A.Čič, Paloncy 2, K.Čič, Kubička 5, Tvrdoň 5, Ondrejička, Kurinec 3, Mrkvica, Brunčák 5 ŠKH: Feder, Kiš 5/1, Dobrotka 1, Brunovský, Oravec 3, M.Baďura , D.Baďura, Kadlec, Aksamit, Lachman, Mošat, Kupec MŠK Pov. Bystrica A      - ŠKP Bratislava                              15 : 12  (7:5) MŠK „A“: A.Kvaššay – Kopernický 3/1, Urban, F.Kvaššay 2, Lagíň, Šesták, Roman, Adam, Krátky, Kucharík, Pavlík, Porubec 1, L.Štefina 8, Križan 1, Riljak ŠKP: Martinek, Ďurček 1, Brat, Gdovec 2, Debnár 1, L.Pacek 3, Olšavský 3, Benek, Jakubec, M.Pacek, Janoška 2   ŠKH Agrokarpaty Pezinok - MŠK K. N. Mesto                            9 : 18  (4:9) ŠKH: Feder 1, Kiš 1, Dobrotka 2, Brunovský, Oravec 4/1, M.Baďura , D.Baďura, Kadlec, Aksamit 1, Lachman, Mošat, Kupec MŠK K.N.M.: Lulek, Janec – Goliáš, Javorík, Franek, Bosá, Kubala 1, Kaňuk 1, Ceniga 1, Jánošík, Vavro 1, Podkonický, Ďurana 6/1, Belaček 8/1   Tatran Prešov A               - MŠK Pov. Bystrica B                        20 : 2 (11:1) Tatran „A“: Verčimák, Veselovský 4, Spoko, Buranovský 1, Stavač 1, D.Fečo, Tomáš 1, Pollák 2, Mitaľ 2, Amrózy, Sumilas 3, S. Fečo 1, Kostura 5/1, Furman MŠK „B“: Lovecký – Kaminský, Podsedlý, Podolák, M.Chabada 1, Valášek, Štrbek, Ľ.Chabada 1, Zeman, Urbančok, Rušín, Kašuba, Malinkovič   Tatran Prešov B                - HCB Karviná                                 6 : 16  (2:9) Tatran „B“: Zubrický – Janič, Hriblan, Osif, Tomáš, Cuper, Šutran, Tabačko, Harčár 1, Šebro, Bača, Urban, Kevický, Vlček 1, Iľko, Milerik 4/2 HCB: Koch, Mira – K.Górecki 2, J.Górecki 2, Kraina, Wróbel 2, Krawczuk, Jankovská 3, Rusz, Farný 1, Klus 2, Waschek 1, Farář 2/1, Siuda 1 Tatran Prešov A               - HC Sporta Hlohovec                     17 : 14 Tatran „A“: Verčimák, Veselovský , Spoko, Buranovský 4, Stavač 2, D.Fečo 1, Tomáš 1, Pollák, Mitaľ 7, Amrózy, Sumilas, S. Fečo 2, Kostura, Furman HC Sporta: Balko, Kollár – Halás 2, A.Čič, Paloncy, K.Čič, Kubička 6/1, Tvrdoň 3, Ondrejička, Kurinec, Mrkvica, Brunčák 3   MŠK Pov. Bystrica B        - ŠKH Agrokarpaty Pezinok                   6 : 16 MŠK „B“: Lovecký – Kaminský 1, Podsedlý, Podolák, M.Chabada, Valášek 1, Štrbek, Ľ.Chabada 3, Zeman, Urbančok, Rušín, Kašuba 1, Malinkovič ŠKH: Feder 2, Kiš 6, Dobrotka 4, Brunovský, Oravec 3, M.Baďura , D.Baďura, Kadlec, Aksamit 1/1, Lachman, Mošat, Kupec ŠKP Bratislava                 - Tatran Prešov B                                 23 : 8 (11:6) ŠKP: Martinek 1, Ďurček 2, Brat, Gdovec 4, Debnár , L.Pacek 2, Olšavský 2, Benek 4, Jakubec 1, M.Pacek, Janoška 7 Tatran „B“: Zubrický – Janič, Hriblan, Osif,Tomáš, Cuper 1, Šutran, Tabačko 2, Harčár 2, Šebro 1, Bača 1, Urban, Kevický, Vlček, Iľko, Milerik 1 MŠK K. N. Mesto               - HC Sporta Hlohovec                      12 :21  (7:11) MŠK K.N.M.: Lulek, Janec – Goliáš, Javorík, Franek, Bosá, Kubala, Kaňuk, Ceniga, Jánošík, Vavro 2, Podkonický, Ďurana 6, Belaček 4 HC Sporta: Balko, Kollár – Halás 6, A.Čič , Paloncy, K.Čič, Kubička 3/1, Tvrdoň 2, Ondrejička, Kurinec 6, Mrkvica, Brunčák 4   ŠKH Agrokarpaty Pezinok - Tatran Prešov A                              10 : 21 ŠKH: Feder 2, Kiš 3/1, Dobrotka 1, Brunovský, Oravec 3, M.Baďura , D.Baďura, Kadlec, Aksamit 1, Lachman, Mošat, Kupec Tatran „A“: Verčimák, Veselovský 3, Spoko, Buranovský 6, Stavač 2, D.Fečo 2, Tomáš, Pollák 1, Mitaľ 4/1, Amrózy, Sumilas 1, S. Fečo 1, Kostura 1, Furman HCB Karviná                     - MŠK Pov. Bystrica A                    17 : 18  (7:6) HCB: Koch, Mira – K.Górecki 3, J.Górecki 2, Kraina, Wróbel 1, Krawczuk, Jankovská 5/1, Rusz, Farný 4/1, Klus 2, Waschek, Farář, Siuda MŠK „A“: A.Kvaššay – Kopernický 5, Urban 2, F.Kvaššay 1, Lagíň 1, Šesták, Roman, Adam, Krátky, Kucharík, Pavlík, Porubec, L.Štefina 8/2, Križan 1, Riljak HC Sporta Hlohovec      - MŠK Pov. Bystrica B                          26 : 2  (14:0) HC Sporta: Balko, Kollár – Halás 3, A.Čič 1, Paloncy, K.Čič 2, Kubička 2, Tvrdoň 5, Ondrejička 2, Kurinec 4, Mrkvica 3, Brunčák 4 MŠK „B“: Lovecký – Kaminský, Podsedlý, Podolák 1, M.Chabada 1, Valášek, Štrbek, Ľ.Chabada,  Zeman, Urbančok, Rušín, Kašuba, Malinkovič   MŠK K. N. Mesto               - Tatran Prešov A                               13 : 18 (6:10) MŠK K.N.M.: Lulek, Janec – Goliáš, Javorík 1, Franek, Bosá, Kubala, Kaňuk, Ceniga, Jánošík, Vavro 1, Podkonický, Ďurana 4, Belaček 7/1 Tatran „A“: Verčimák, Veselovský, Spoko, Buranovský 1, Stavač 4, D.Fečo, Tomáš 2, Pollák, Mitaľ 4, Amrózy, Sumilas 2, S. Fečo 5, Kostura 1, Furman MŠK Pov. Bystrica A      - Tatran Prešov B                              21 : 11 (12:2) MŠK „A“: A.Kvaššay – Kopernický 2, Urban 2, F.Kvaššay, Lagíň , Šesták 2, Roman, Adam, Krátky 3, Kucharík 1, Pavlík 4, Porubec 2, L.Štefina 3, Križan 2, Riljak Tatran „B“: Zubrický – Janič, Hriblan, Osif,Tomáš, Cuper , Šutran, Tabačko 1, Harčár, Šebro 4, Bača 2, Urban, Kevický, Vlček 2, Iľko, Milerik 2

 

Nedeľa – 12.2.2017

              3A ŠKP Bratislava           - 4B ŠKH Agrokarpaty Pezinok                  16 : 13 (8:5) ŠKP: Martinek , Ďurček 3, Brat 1, Gdovec 2, Debnár , L.Pacek , Olšavský 5, Benek, Jakubec 2, M.Pacek, Janoška 3, ŠKH: Feder, Kiš 10/3, Dobrotka 1, Brunovský, Oravec 1, M.Baďura 1, D.Baďura, Kadlec, Aksamit, Lachman, Mošat, Kupec 3B MŠK K.N.Mesto         - 4A Tatran Prešov „B“                               17 : 5 (9:2) MŠK K.N.M.: Lulek, Janec – Goliáš, Javorík, Franek 1, Bosá, Kubala, Kaňuk, Ceniga, Jánošík 1, Vavro 2, Podkonický, Ďurana 7, Belaček 6/1 Tatran „B“: Zubrický – Janič 1, Hriblan, Osif,Tomáš, Cuper , Šutran, Tabačko, Harčár 1, Šebro, Bača, Urban, Kevický, Vlček 1, Iľko, Milerik 2 1A MŠK Pov. Bystrica „A“- 2B HC Sporta Hlohovec                     20 : 18 (9:10) MŠK „A“: A.Kvaššay – Kopernický 6/2, Urban 3, F.Kvaššay 2, Lagíň , Šesták, Roman, Adam, Krátky, Kucharík , Pavlík , Porubec , L.Štefina 8 , Križan 1, Riljak HC Sporta: Balko, Kollár – Halás 1, A.Čič, Paloncy, K.Čič , Kubička 8, Tvrdoň, Ondrejička 1, Kurinec 4, Mrkvica, Brunčák 4 1B Tatran Prešov „A“    - 2A HCB Karviná                                        18 : 13 (7:5) Tatran „A“: Verčimák, Veselovský, Spoko, Buranovský 4, Stavač 6/1, D.Fečo 1, Tomáš 2, Pollák, Mitaľ 3, Amrózy, Sumilas, S. Fečo 2, Kostura, Furman HCB: Koch, Mira – K.Górecki 2/1, J.Górecki, Kraina 2, Wróbel 1, Krawczuk, Jankovská 1, Rusz, Farný 5/4, Klus 2, Waschek, Farář, Siuda   o 7. miesto ŠKH Agrokarpaty Pezinok  : Tatran Prešov „B“                                  11 : 5 (3:3) ŠKH: Feder  3, Kiš 1, Dobrotka 3/1, Brunovský 1, Oravec 3/1, M.Baďura, D.Baďura, Kadlec, Aksamit, Lachman, Mošat, Kupec Tatran „B“: Zubrický – Janič, Hriblan, Osif,Tomáš, Cuper  1, Šutran, Tabačko, Harčár 2, Šebro, Bača, Urban, Kevický, Vlček 2, Iľko, Milerik o 5. miesto ŠKP Bratislava  : MŠK Kysucké Nové Mesto                                   15 : 12 (7:9) ŠKP: Martinek , Ďurček , Brat , Gdovec 3, Debnár , L.Pacek , Olšavský 2, Benek, Jakubec , M.Pacek, Janoška 10 MŠK K.N.M.: Lulek, Janec – Goliáš, Javorík, Franek, Bosá, Kubala, Kaňuk, Ceniga, Jánošík 1, Vavro, Podkonický 8, Ďurana 3/2, Belaček o 3. miesto HC Sporta Hlohovec : HCB Karviná                                           16 : 15 (5 : 9 ) HC Sporta: Balko, Kollár – Halás 10/3, A.Čič, Paloncy, K.Čič , Kubička, Tvrdoň, Ondrejička 2, Kurinec 1, Mrkvica, Brunčák 3/2 HCB: Koch, Mira – K.Górecki 4/1, J.Górecki, Kraina, Wróbel 4, Krawczuk, Jankovská 5/1, Rusz, Farný 2, Klus, Waschek, Farář, Siuda o 1. miesto MŠK Považská Bystrica : Tatran Prešov „A“                                9 : 15 (6:10) MŠK „A“: A.Kvaššay – Kopernický 3/1, Urban, F.Kvaššay2, Lagíň , Šesták, Roman, Adam, Krátky, Kucharík , Pavlík , Porubec , L.Štefina 5/1 , Križan 1, Riljak Tatran „A“: Verčimák, Veselovský, Spoko, Buranovský 2, Stavač 4, D.Fečo 2 Tomáš 3, Pollák, Mitaľ 3, Amrózy, Sumilas, S. Fečo 1, Kostura, Furman  

                                                      

CELKOVÉ PORADIE

 

 

 

Tatran Prešov „A“

1. miesto .........................................

MŠK Považská Bystrica „A“

2. miesto .........................................

HC Sporta Hlohovec

3. miesto .........................................

HCB Karviná

4. miesto .........................................

ŠKP Bratislava

5. miesto .........................................

MŠK Kysucké Nové Mesto

6. miesto .........................................

ŠKH Agrokarpaty Pezinok

7. miesto .........................................

Tatran Prešov „B“

8. miesto .........................................

MŠK Považská Bystrica „B“

9. miesto .........................................

 

 

 

 

VYHODNOTENIE NAJLEPŠÍCH HRÁČOV

NAJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJA

       3      URBAN Tobias          MŠK Považská Bystrica

č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

NAJLEPŠÍ BRANKÁR TURNAJA

       81      FURMAN Andrej       Tatran Prešov „A“

č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

NAJLEPŠÍ STRELEC TURNAJA

       15   ŠTEFINA Lukáš    MŠK Pov. Bystrica „A“- 32 gólov

č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

 

 

 

 

 

 

fond

GDPR - POUŽÍVANIE COOKIES

S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme na Vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie. Je to bežná a užitočná prax väčšiny veľkých webových lokalít. Pokračovaním v prezeraní našich stránok bez zmeny nastavení cookies vo vašom prehliadači vyjadrujete súhlas s ukladaním cookies na vašom zariadení. Cookies používame výlučne na plne anonymnú analýzu návštevnosti lokality a správne fungovanie stránky (napríklad v mobilných zariadeniach). Súbory cookies neobsahujú žiadnu informáciu ktorá by mohla poslúžiť k identifikácii konkrétnej osoby alebo zariadenia.

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas
Photos | Manuals | Software | Firmware | Tutorials