Články a novinky

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

skende

reštaurácia Skala Stupava

VÝSLEDKY 15.ročníka  COPOS  CUP 2019 v hádzanej starších žiakov v Považskej Bystrici 23. - 24. 02. 2019

 TABULKA skupina A 2019

TABULKA skupina B 2019 Vysledky turnaja 2019

Sobota – 23.02.2019

MŠK Pov. Bystrica          - KH Kopřivnice                                  17 : 19  (6:8) MŠK: Lovecký, A.Riljak 1, Križan, M.Kostelanský, D.Kaminský, Šesták 1, Roman 6/1, Tarnek, Krátky 1, Ševčík, Hradil, Chabada, Michalec, Porubec 1, Lagíň 4, Valášek, Kopernický 3 KH: Knesl, Benýšek 5, Příhoda, Hladil 3, Šálek, Foral 5/1, Seidler, Foret 4, Ošmera 2, Holík, Wunsch, Kobielusz, Mira

HCB Karviná                     - ŠKP Bratislava                                      20 : 20  (8:13) HCB: Mira, J.Górecki, K.Górecki, Siuda 2, Wróbel 5, Krawczuk 2, Opat 8/1, Šebesta, Kubisa 2, Waschek, Martynek, Pružinský 1, Kraina, Brychlec ŠKP: L.Pacek 1/1, Benek 3, Gdovec 7, M.Pacek, Brat, Boledovič, Mitošinka, Janoška 7/1, Debnár 1, Polák 1, Šomšák

MŠK Kys. Nové Mesto   - THA Martin                                       17 : 6  (8:2) MŠK: Janec, Čuraj 1, Cetera, Javorík, Fanizzi 2, Kubala, Bosý, Piňák, Švanda, Jánošík 1, Vavro 3, Lulek, Ďurana 10/1 THA: F.Pížl 2, Majtan 2, Školník, Sopoliga, Hríb 1, Hulec, Barčák 1, M.Pížl, Chytílek, Móric

 

HO TJ Slovan Modra      - TJ Sokol Horka n. Moravou           25 : 15  (13:7) HO TJ: Kollár, Čik - Gábriš 6/1, Oravec 8, Jurkovič 4, Tóth, Galgóci 1, Žila 1, Hrubša, Tománek 5 TJ Sokol: Jenš 5, Lép, K.Petr 1, Kratochvíl 6, Dvořák 1, Zgabaj, Š.Petr 1, Pisano, Klvaňa, Smahel 1/1

 

TJ Rožnov p. Radhoštěm - MŠK Pov. Bystrica                      13 : 18  (3:11) TJ: Janošek 4, Křištof 3, Melichařík 3, Kotěj, Krťma, Kretek, Horutová, Všetička 2, Žila 1, Kaminský, Kostelanský MŠK: Lovecký, A.Riljak, Križan 1/1, M.Kostelanský, D.Kaminský, Šesták, Roman, Tarnek 1, Krátky 4, Ševčík, Hradil, Chabada, Michalec, Porubec 2, Lagíň , Valášek 2, Kopernický 8

 

THA Martin                        - HCB Karviná                                    5 : 26  (1:14) THA: F.Pížl 2/1, Majtan, Školník, Sopoliga, Hríb, Hulec, Barčák, M.Pížl, Chytílek, Móric 3 HCB: Mira, J.Górecki, K.Górecki 1, Siuda 1, Wróbel 2, Krawczuk 6, Opat , Šebesta 5, Kubisa 6, Waschek, Martynek 1, Pružinský 2, Kraina 2, Brychlec

 

TJ Sokol Horka n. M.      - Tatran Prešov „B“                             15 : 21  (7:11) TJ Sokol: Jenš 2, Lép, K.Petr 1, Kratochvíl 1/1, Dvořák 7/1, Zgabaj 2/1, Š.Petr 2, Pisano, Klvaňa, Smahel Tatran „B“: Kevický, Mitaľ 4, Tomáš 1, Harčár 1/1, Cuper, Vaňo1,Sopko 3, S.Fečo 2, Stavač 2, D.Fečo 2, M.Ambrózy 1, Š.Ambrózy, Sumilas, Bača 4

 

TJ Rožnov p. Radhoštěm - KH Kopřivnice                               17 : 29  (7:13) TJ: Janošek 2, Křištof 3, Melichařík 3, Kotěj 5, Krťma, Kretek, Horutová, Všetička 2, Žila, Kaminský, Kostelanský 2 KH: Knesl 1, Benýšek 3, Příhoda , Hladil 4, Šálek , Foral 6, Seidler, Foret 9/1, Ošmera 1, Holík 3, Wunsch 2, Kobielusz, Mira

 

Tatran Prešov „A“           - MŠK Kysucké Nové Mesto                      21 : 12 (13:4) Tatran „A“: Verčimák, Kostura 1, Svat 1, Buranovský, Karvaš 6, Varga 1, Terpák, Turek 2, Pollák 1, Polanský 5, Pačuta 1, Fenár 3, Grešák, Furman MŠK: Janec, Čuraj 1, Cetera, Javorík, Fanizzi , Kubala 1, Bosý 1, Piňák, Švanda, Jánošík , Vavro 5,  Lulek, Ďurana 4/2

 

Tatran Prešov „B“          - HO TJ Slovan Modra                    11 : 20  (4:6) Tatran „B“: Kevický, Mitaľ 1, Tomáš 1, Harčár 1, Cuper, Vaňo, Sopko 1, S.Fečo 2, Stavač , D.Fečo 2/1, M.Ambrózy, Š.Ambrózy, Sumilas 3, Bača HO TJ: Kollár, Čik - Gábriš 5, Oravec 10/3, Jurkovič 2, Tóth, Galgóci, Žila, Hrubša 1, Tománek 2

 

MŠK Pov. Bystrica          - TJ Sokol Horka n. Moravou                     15 : 14 (10:6) MŠK: Lovecký, A.Riljak 4, Križan, M.Kostelanský, D.Kaminský, Šesták 1, Roman, Tarnek, Krátky 5, Ševčík, Hradil, Chabada, Michalec, Porubec , Lagíň , Valášek 1, Kopernický 4/1 TJ Sokol: Jenš 2, Lép, K.Petr, Kratochvíl 6/1, Dvořák 1, Zgabaj 3, Š.Petr, Pisano, Klvaňa, Smahel 2

 

ŠKP Bratislava                 - Tatran Prešov „A“                    15 : 21  (8:7) ŠKP: L.Pacek 2/1, Benek, Gdovec 7/1, M.Pacek 1, Brat, Boledovič, Mitošinka, Janoška, Debnár 1, Polák 4, Šomšák Tatran „A“: Verčimák, Kostura, Svat, Buranovský, Karvaš 7, Varga 1, Terpák, Turek 2, Pollák, Polanský 5, Pačuta 1, Fenár 5, Grešák, Furman

 

HO TJ Slovan Modra      - KH Kopřivnice                             23 : 22  (9:12) HO TJ:Kollár, Čik-Gábriš 10, Oravec 4/1, Jurkovič 3/1, Tóth, Galgóci 1, Žila, Hrubša 3, Tománek 2 KH: Knesl, Benýšek 4, Příhoda 3, Hladil 2, Šálek, Foral 7/2, Seidler, Foret 2, Ošmera 2/1, Holík, Wunsch 2, Kobielusz, Mira

 

TJ Rožnov p. Radhoštěm - Tatran Prešov „B“                   14 : 23  (5:10) TJ: Janošek 2, Křištof 4, Melichařík 3/1, Kotěj 3/1, Krťma, Kretek, Horutová, Všetička 1, Žila, Kaminský 1, Kostelanský Tatran „B“: Kevický, Mitaľ 6, Tomáš, Harčár 1, Cuper 1, Vaňo 3, Sopko, S.Fečo 2, Stavač 4/1, D.Fečo 1, M.Ambrózy 2, Š.Ambrózy, Sumilas 3, Bača

 

HCB Karviná                     - MŠK Kysucké Nové Mesto        22 : 16  (12:8) HCB: Mira, J.Górecki, K.Górecki, Siuda 6, Wróbel, Krawczuk, Opat 10/3, Šebesta, Kubisa 4, Waschek 1, Martynek , Pružinský , Kraina, Brychlec 1 MŠK: Janec, Čuraj 2/1, Cetera, Javorík, Fanizzi , Kubala , Bosý , Piňák, Švanda, Jánošík 2, Vavro 3,  Lulek, Ďurana 9/1

 

Tatran Prešov „B“          - MŠK Pov. Bystrica                       18 : 17 (11:10) Tatran „B“: Kevický, Mitaľ 8/3, Tomáš 1, Harčár, Cuper, Vaňo 1, Sopko 2, S.Fečo 3, Stavač 1, D.Fečo, M.Ambrózy , Š.Ambrózy, Sumilas 2, Bača MŠK: Lovecký, A.Riljak 1, Križan, M.Kostelanský, D.Kaminský, Šesták, Roman, Tarnek 1, Krátky , Ševčík, Hradil, Chabada, Michalec, Porubec 4, Lagíň 5, Valášek 1, Kopernický 5/1

 

ŠKP Bratislava                 - THA Martin                                   29 : 16  (12:6) ŠKP: L.Pacek 2, Benek 8, Gdovec 5/1, M.Pacek 8, Brat, Boledovič, Mitošinka, Janoška, Debnár 3, Polák 3, Šomšák THA: F.Pížl 5/2, Majtan 1, Školník, Sopoliga 1, Hríb 1, Hulec 1, Barčák 3/1, M.Pížl 3, Chytílek, Móric 1

 

KH Kopřivnice                 - TJ Sokol Horka n. Moravou         21 : 7  (8:5) KH: Knesl, Benýšek 2, Příhoda 1, Hladil 3, Šálek 1, Foral 7/2, Seidler, Foret , Ošmera 4/1, Holík 3, Wunsch, Kobielusz, Mira TJ Sokol: Jenš, Lép, K.Petr, Kratochvíl, Dvořák 3/2, Zgabaj 1, Š.Petr, Pisano, Klvaňa 2, Smahel 1

 

Nedeľa – 24.02.2019

TJ Rožnov p. Radhoštěm - HO TJ Slovan Modra                        9 : 21  (4:10) TJ: Janošek 3, Křištof 2, Melichařík 1, Kotěj 3/1, Krťma, Kretek, Horutová, Všetička, Žila, Kaminský, Kostelanský, Ľ.Chabada HO TJ: Kollár, Čik - Gábriš 4, Oravec 4/1, Jurkovič 5, Tóth 1, Galgóci , Žila , Hrubša 2, Tománek 5

 

Tatran Prešov „A“           - HCB Karviná                                           22 : 17 (11:9) Tatran „A“: Verčimák, Kostura, Svat, Buranovský, Karvaš 6, Varga , Terpák, Turek 4, Pollák, Polanský , Pačuta 1, Fenár 6/3, Grešák, Furman HCB: Mira, J.Górecki 2, K.Górecki, Siuda 7, Wróbel 1, Krawczuk 1, Opat 3, Šebesta, Kubisa 6, Waschek 2, Martynek , Pružinský , Kraina, Brychlec

KH Kopřivnice                 - Tatran Prešov „B“                               15 : 8  (7:3) KH: Knesl, Benýšek 3, Příhoda , Hladil , Šálek , Foral 5/1, Seidler, Foret 4, Ošmera 3/1, Holík, Wunsch, Kobielusz, Mira Tatran „B“: Kevický, Mitaľ 2/1, Tomáš 1, Harčár, Cuper, Vaňo, Sopko, S.Fečo 1, Stavač 2, D.Fečo, M.Ambrózy 1, Š.Ambrózy, Sumilas 1/1, Bača

MŠK Kys. Nové Mesto   - ŠKP Bratislava                                      21 : 18  (8:12) MŠK: Janec, Čuraj,  Cetera, Javorík, Fanizzi 1, Kubala, Bosý 2, Piňák 3, Švanda, Jánošík 1, Vavro 3,  Lulek, Ďurana 11 ŠKP: L.Pacek 7, Benek, Gdovec 5, M.Pacek 3/1, Brat 1, Boledovič, Mitošinka, Janoška, Debnár 1, Polák 1, Šomšák

 

TJ Sokol Horka n. M.      - TJ Rožnov p. Radhoštěm                     6: 20  (2:11) TJ Sokol: Jenš 2, Lép, K.Petr, Kratochvíl 2/1, Dvořák 1, Zgabaj, Š.Petr, Pisano, Klvaňa, Smahel 1 TJ: Janošek 2, Křištof 7, Melichařík 1, Kotěj 5, Krčma 1, Kretek, Horutová 2, Všetička, Žila, Kaminský, Kostelanský, Ľ.Chabada, Križan 2/2

THA Martin                        - Tatran Prešov „A“                            10 : 23  (5:13) THA: F.Pížl 4, Majtan 2, Školník, Sopoliga 1, Hríb, Hulec 1, Barčák, M.Pížl , Chytílek, Móric 2 Tatran „A“: Verčimák, Kostura 1, Svat, Buranovský, Karvaš 10, Varga , Terpák, Turek 1, Pollák 1, Polanský 6, Pačuta 1, Fenár 3, Grešák, Furman

MŠK Pov. Bystrica          - HO TJ Slovan Modra                       20 : 20  (13:9) MŠK: Lovecký, A.Riljak 5, Križan 1, M.Kostelanský, D.Kaminský, Šesták 1, Roman, Tarnek 1, Krátky , Ševčík, Hradil, Chabada, Michalec, Porubec 4, Lagíň 5, Valášek 1, Kopernický 2 HO TJ: Kollár, Čik - Gábriš 7, Oravec 5, Jurkovič 1/1, Tóth, Galgóci , Žila , Hrubša 1, Tománek 6

o 9. miesto A5 THA Martin                  - B5 TJ Rožnov pod Radhoštěm    18 : 23  (11:11) THA: F.Pížl 8, Majtan 2, Školník, Sopoliga 2, Hríb 3, Hulec, Barčák 2, M.Pížl , Chytílek, Móric 1 TJ: Janošek 1, Křištof 8, Melichařík, Kotěj 9, Krťma, Kretek, Horutová, Všetička 1, Žila, Kaminský 2/1, Kostelanský, Ľ.Chabada, Križan 2

o 7. miesto A4 ŠKP Bratislava           - B4 MŠK Pov. Bystrica                 15 : 24   ( 6 : 10) ŠKP: L.Pacek 3, Benek 3, Gdovec, M.Pacek 3, Brat 2, Boledovič 1/1, Mitošinka, Janoška, Debnár 1, Polák 2, Šomšák

MŠK: Lovecký, A.Riljak 1, Križan 1, M.Kostelanský, D.Kaminský, Šesták 2, Roman, Tarnek 1, Krátky 4, Ševčík, Hradil, Chabada, Michalec, Porubec 4, Lagíň 3, Valášek 2, Kopernický 6

o 5.miesto A3 MŠK Kysucké Nové Mesto  - B3  Tatran Prešov „B“         13 : 19  (5:7) MŠK: Janec, Čuraj, Cetera, Javorík, Fanizzi, Kubala, Bosý, Piňák 2, Švanda, Jánošík, Vavro 1, Lulek, Ďurana 10/3 Tatran „B“: Kevický, Mitaľ 3/1, Tomáš 2, Harčár, Cuper, Vaňo, Sopko 1, S.Fečo 4, Stavač 4, D.Fečo 4/1, M.Ambrózy 1, Š.Ambrózy, Sumilas , Bača

 

o 3.miesto A2 Tatran Prešov „A“    - B2 KH Kopřivnice                              20 : 19  ( 8: 11) Tatran „A“: Verčimák, Kostura, Svat, Buranovský, Karvaš 7/1, Varga 1, Terpák, Turek 1, Pollák, Polanský 4, Pačuta 1, Fenár 6/2, Grešák, Furman KH: Knesl, Benýšek 3, Příhoda 1 , Hladil , Šálek , Foral 5, Seidler, Foret 7, Ošmera 3/2, Holík, Wunsch, Kobielusz, Mira

o 1. miesto A1 HCB Karviná              - B1 HO TJ Slovan Modra                      17 : 15  (8:3) HCB: Mira, J.Górecki 1, K.Górecki, Siuda 3, Wróbel 3, Krawczuk 3, Opat 3, Šebesta, Kubisa 2, Waschek 2, Martynek , Pružinský , Kraina, Brychlec HO TJ: Kollár, Čik - Gábriš 5, Oravec 2, Jurkovič 6, Tóth, Galgóci , Žila , Hrubša, Tománek 2

CELKOVÉ PORADIE

 

1. HCB Karviná 2. HO TJ Slovan Modra 3. Tatran Prešov „A“ 4. KH Kopřivnice 5. Tatran Prešov „B“ 6. MŠK Kysucké Nové Mesto 7. MŠK Považská Bystrica 8. ŠKP Bratislava 9. TJ Rožnov pod Radhoštěm 10. THA Martin 11. TJ Sokol Horka nad Moravou

NAJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJA

                    8                  KARVAŠ Ervin                             Tatran Prešov „A“ 

č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

 

NAJLEPŠÍ BRANKÁR TURNAJA

                 16                  BRYCHLEC Matěj                         HCB Karviná

č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

 

 NAJLEPŠÍ STRELEC TURNAJA

                              14                  ĎURANA Adam   MŠK HO Kysucké Nové Mesto  - 44 gólov

č.dresu: .........   meno .......................................... družstvo ...............................

nike

[iné linky]

NHE - posledný zápas:

2.kolo o 3.miesto

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
31:28 (14:13)

Stav série: PB 2:0 HC

 NHE - najbližší zápas:

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
  sobota 21.05.2022 - 17:00

Miesto: Považská Bystrica
PLAY OFF - o 3.miesto NHE 2021/22

NHE - rozpis a výsledky:
ROZPIS, VÝSLEDKY, TABUĽKA

HARMONOGRAM OBSADENIA ŠH:
OBSADENIE ŠH

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas