Články a novinky

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

MESTSKÉ ŠPORTOVÉ KLUBY POVAŽSKÁ BYSTRICA

skende

reštaurácia Skala Stupava

 

Sobota – 15.2.2014

 

MŠK Pov. Bystrica „B“  - HCB Karviná „A“                       5 :  17  (3:8)                      MŠK „B“: Krkoš, Krajčí – Balušík 1, Buday, Gálik , Kašuba, Maliar 2, Oselský, Pastierik 1, Stoklasa, Šaradín, Štefina 1/1, Mako, Gardian, Plšek HCB „A“: Sentivanyi, Kujan – Kraina 3, Belan 1, Vaněk 5, Mucha 1, Zachar 3, Rúža 1, David 2, Schestág, Zamarski 1, Noworyta  MŠK Pov. Bystrica „A“                 - HCB Karviná „B“                      21 : 11 (10:3) MŠK „A“: Orávik, Fejer – Valášek 8, Zábavčík 2, Bottrill 1, D.Kostelanský 1, Kľúčik 4, Chovanec, M.Kostelanský 1, Hutňan 2, Kolek, Aujeský 2 HCB „B: Buzek – Bílek, Duna 1, Jančička, Halama 1, Kurnik 1, Pyszko, Bŕenek, Torač 2, Zamarski 4/3, Noworyta  2             HK Kúpele Bojnice         - ŠKP Bratislava                                          17 : 11 (9:7) HK Kúpele: Kuna - Šlenger, Cvopa 1, Ševčík 4, Priehoda, Pazdera 3, Paulička 6/1, Holdoš, Ostrihoň 3, Pavlovič, Čapliar ŠKP: Ďorko – Budinský, Modrovský 2/1, Chebeň 2, Balga, Nyársik 6, Šupol 1, Nováček, Bartovič   HK Topoľčany                 - TJ Rožnov pod Radhoštěm                   21 : 8 (9:5)   HK: Králik, Šmalo – Petruš 1, Tomanec 1, Vlnka 2, Birmon 3, Schneidgen, Valko 3, Belanaský 4/1, Kováč, Filipeje 5/1, Pacoň 2, Zeman, Hanko, Ondruš TJ: Kučera, Tovaryš – Vejnoska, Bystroň, Skalka, Navrátil, Křupala, Deák 1, Grochol 5, Kulišťák 1, Repák 1, Škarka, Turza   HCB Karviná „A“             - HK Kúpele Bojnice                                  42 : 14  (21 : 5) HCB „A“: Sentivanyi, Kujan – Kraina 3, Belan 5, Vaněk 8, Mucha 2, Zachar 7, Rúža 5, David 4, Schestág 2, Zamarski 3, Noworyta 3 HK Kúpele: Kuna - Šlenger, Cvopa 3, Ševčík 4, Priehoda 2/1, Pazdera, Paulička 5/1, Holdoš, Ostrihoň, Pavlovič, Čapliar HCB Karviná „B“            - HK Topoľčany                                        12 : 22 (8:10) HCB „B: Buzek – Bílek, Duna 1, Jančička, Halama, Kurnik 1, Pyszko 1, Bŕenek 2, Torač 2, Zamarski 2, Noworyta  3 HK: Králik, Šmalo – Petruš , Tomanec 3, Vlnka 1, Birmon , Schneidgen 1, Valko, Belanaský 3, Kováč, Filipeje 9/2, Pacoň 5, Zeman, Hanko, Ondruš   MŠK Pov. Bystrica „B“  - Tatran Prešov „A“                                     13 : 21  (7:11) MŠK „B“: Krkoš, Krajčí – Balušík 2, Buday, Gálik , Kašuba 1, Maliar 3, Oselský, Pastierik 4/1, Stoklasa 2, Šaradín, Štefina 1, Mako, Gardian, Plšek Tatran „A“: Pirožek, Chovan – Chudík 5, Žula, Schnierer 1, Lejko 2, Pavlovič 2, Tkáč,  Radchenko, Kolesár, Antl, Popík 6, Ňakat 2, Klimko 3   MŠK   Pov. Bystrica „A“ – Tatran Prešov „B“                                           20 : 11 (9:3) MŠK „A“: Orávik, Fejer – Valášek 3, Zábavčík 1, Bottrill 1, D.Kostelanský 6, Kľúčik, Chovanec, M.Kostelanský 1, Hutňan 3, Kolek, Aujeský 5/1 Tatran „B“: Cerula, Podracký – Hartmann, Demčák, Raďák 1, Lozák, J.Podracký,Tomaš 1, Valenčín 4, Bencko, Kubík 1, Matisko 4, Sumilas, Bak

 

ŠKP Bratislava                 - Tatran Prešov „A“                                    14 : 26 (7:14) ŠKP: Ďorko – Budinský 1, Modrovský 1, Chebeň 3, Balga 2, Nyársik 3/1, Šupol 2, Nováček 2, Bartovič Tatran „A“: Pirožek, Chovan – Chudík 2, Žula 2, Schnierer , Lejko 5, Pavlovič 1, Tkáč,  Radchenko 3, Kolesár 2, Antl, Popík 7, Ňakat 1, Klimko 3   TJ Rožnov pod Radhoštěm - Tatran Prešov „B“                             17 : 15  (7:8) TJ: Kučera, Tovaryš – Vejnoska, Bystroň, Skalka, Navrátil 1, Křupala, Deák 2, Grochol 6, Kulišťák 6, Repák 1, Škarka, Turza 1 Tatran „B“: Cerula, Podracký – Hartmann, Demčák 2, Raďák, Lozák 1, J.Podracký, Tomaš 2, Valenčín 3/1, Bencko, Kubík 1, Matisko 5, Sumilas, Bak 1             HK Kúpele Bojnice         - MŠK Pov. Bystrica „B“                             17 : 15 (9:6) HK Kúpele: Kuna - Šlenger, Cvopa 1, Ševčík 10/1, Priehoda 1, Pazdera 2, Paulička 3, Holdoš, Ostrihoň, Pavlovič, Čapliar MŠK „B“: Krkoš, Krajčí – Balušík 3, Buday 1, Gálik , Kašuba 1, Maliar 4, Oselský 3/2, Pastierik 2, Stoklasa, Šaradín, Štefina 1, Mako, Gardian, Plšek   HK Topoľčany                 - MŠK Pov. Bystrica „A“                           13 : 10 (5:5) HK: Králik, Šmalo – Petruš , Tomanec 2, Vlnka, Birmon 2, Schneidgen, Valko, Belanaský 4/1, Kováč, Filipeje 2, Pacoň 3, Zeman, Hanko, Ondruš MŠK „A“: Orávik, Fejer – Valášek , Zábavčík 1, Bottrill, D.Kostelanský 1, Kľúčik, Chovanec 3, M.Kostelanský 1, Hutňan 2, Kolek, Aujeský 2   Tatran Prešov „A“           - HCB Karviná „A“                                   15 : 19 (8:10) Tatran „A“: Pirožek, Chovan – Chudík 1, Žula, Schnierer , Lejko, Pavlovič, Tkáč,  Radchenko 1, Kolesár 4, Antl, Popík 8/2, Ňakat , Klimko 1 HCB „A“: Sentivanyi, Kujan – Kraina 3, Belan 1, Vaněk 11/3, Mucha , Zachar , Rúža 1, David 3, Schestág , Zamarski , Noworyta    Tatran Prešov „B“          - HCB Karviná „B“                                 15 : 17  (6:11) Tatran „B“: Cerula, Podracký – Hartmann, Demčák 1, Raďák, Lozák, J.Podracký, Tomaš, Valenčín 4, Bencko, Kubík 4, Matisko 4/1, Sumilas1/1, Bak 1 HCB „B: Buzek – Bílek, Duna, Jančička 1, Halama 3, Kurnik 2, Pyszko, Bŕenek 2, Torač, Zamarski 7/4, Noworyta  2                   MŠK Pov. Bystrica „B“  - ŠKP Bratislava                       11 : 11 (5 : 7 ) MŠK „B“: Krkoš, Krajčí – Balušík 1, Buday, Gálik , Kašuba , Maliar 6, Oselský 1, Pastierik 2, Stoklasa 1, Šaradín, Štefina, Mako, Gardian, Plšek ŠKP: Ďorko – Budinský 1, Modrovský 1, Chebeň 3, Balga, Nyársik 5/3, Šupol 1, Nováček , Bartovič   MŠK Pov. Bystrica „A“  - TJ Rožnov pod Radhoštěm              17 : 11 (7:7) MŠK „A“: Orávik, Fejer – Valášek 1, Zábavčík, Bottrill, D.Kostelanský 3, Kľúčik, Chovanec, M.Kostelanský 1, Hutňan 5, Kolek, Aujeský 7/2 TJ: Kučera, Tovaryš – Vejnoska, Bystroň 1, Skalka, Navrátil, Křupala, Deák , Grochol 7/1, Kulišťák 2, Repák , Škarka, Turza 1   HCB Karviná „A“             - ŠKP Bratislava                                    26 : 9 (12:7) HCB „A“: Sentivanyi, Kujan – Kraina 6, Belan 2, Vaněk 3, Mucha 2, Zachar 3, Rúža 3, David 3, Schestág 2, Zamarski 1, Noworyta 1 ŠKP: Ďorko – Budinský, Modrovský, Chebeň 2, Balga 1, Nyársik 4/2, Šupol, Nováček 2, Bartovič   HCB Karviná „B“            - TJ Rožnov pod Radhoštěm                         14 : 23 (9:13) HCB „B: Buzek – Bílek, Duna, Jančička, Halama , Kurnik 1, Pyszko, Bŕenek 2, Torač 1, Zamarski 5/2, Noworyta  5 TJ: Kučera, Tovaryš – Vejnoska, Bystroň 1, Skalka, Navrátil 1, Křupala, Deák 2, Grochol 12, Kulišťák 4/1, Repák 2, Škarka, Turza 1/1   Tatran Prešov „A“           - HK Kúpele Bojnice                                        23 : 14 (10:4) Tatran „A“: Pirožek, Chovan – Chudík, Žula, Schnierer 1/1, Lejko 3, Pavlovič 3, Tkáč,  Radchenko 3, Kolesár 2/1, Antl, Popík 8, Ňakat 1, Klimko 2 HK Kúpele: Kuna - Šlenger, Cvopa 4, Ševčík, Priehoda 3, Pazdera 3, Paulička 3/1, Holdoš, Ostrihoň, Pavlovič 1, Čapliar Tatran Prešov „B“          - HK Topoľčany                                           15 : 26 (6:13) Tatran „B“: Cerula, Podracký – Hartmann 2, Demčák 2, Raďák, Lozák 2, J.Podracký, Tomaš, Valenčín 5, Bencko, Kubík 3 Matisko , Sumilas, Bak 1 HK: Králik, Šmalo – Petruš 1, Tomanec 2, Vlnka 1, Birmon 7/1, Schneidgen, Valko 1, Belanaský 2, Kováč, Filipeje 8, Pacoň 4, Zeman, Hanko, Ondruš

 

Nedeľa – 16.2.2014

                  07.40                                 A 3 HK Kúpele Bojnice               - B 4    HCB Karviná „B“   08.25                                 B 3 TJ Rožnov pod Radhoštěm - A 4   MŠK Pov. Bystrica „B“   09.10                                 A 1 HCB Karviná „A“                   - B 2   MŠK Pov. Bystrica „A“   09.55                                 B 1  HK Topoľčany                       - A 2  Tatran Prešov „A“   10.40                              A 5   ŠKP Bratislava                     - B 5    Tatran Prešov „B“    11.25        o  7. miesto ................................... -  .............................................    12.10        o  5. miesto ................................... -  .............................................    12.55        o  3. miesto ................................... -  .............................................    13.40       o  1. miesto................................... -  ..............................................  

14.25    Vyhodnotenie  turnaja

 

ROZPIS   STRAVY: Nedeľa 16.2.2014 raňajky:                              A4 – MŠK Pov. Bystrica „B“ = bez raňajok!!!!               7.45 hod. A1 – HCB Karviná „A“ – 14 osôb              8.00 hod.  A2 – Tatran Prešov „A“ – 16 osôb                               B5 – Tatran Prešov „B“ – 16 osôb                               B1 – HK Topoľčany – 17 osôb                              A2 - MŠK Pov. Bystrica „A“ = bez raňajok!!!!             8.40 hod. A3 – HK Kúpele Bojnice = bez raňajok!!!!                              B4 - HCB Karviná „B“ – 14 osôb              9.00 hod. A5 – ŠKP Bratislava – 12 osôb               9.15 hod. B3  -TJ Rožnov pod Radhoštěm  - 15 osôb
 

 

nike

[iné linky]

NHE - posledný zápas:

2.kolo o 3.miesto

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
31:28 (14:13)

Stav série: PB 2:0 HC

 NHE - najbližší zápas:

MŠK - HC SPORTA HLOHOVEC
  sobota 21.05.2022 - 17:00

Miesto: Považská Bystrica
PLAY OFF - o 3.miesto NHE 2021/22

NHE - rozpis a výsledky:
ROZPIS, VÝSLEDKY, TABUĽKA

HARMONOGRAM OBSADENIA ŠH:
OBSADENIE ŠH

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

MŠK Považská Bystrica MŠK Považská Bystrica

 

 

created by: Marek Sarvas